PowerBank me karikim diellor | Solar Charger

1,990 L2,490 L

  • PowerBank me panel diellor
  • Kapacitet 10.000mAh/ 20.000mAh
  • Karikoni deri ne tre pajisje njekohesisht
  • I pajisur me fishe karikimi
  • Pershtatet me shumicen e smartphoneve
10000mah20000-mAh
Pastro
KODI: powerbank-me-karikim-diellor Kategori: ,

POWERBANK ME KARIKIM DIELLOR

Powerbank i pershtatshem me shumicen e telefoneve dhe pajisjeve te tjera qe kane porte USB.

Karikues telefoni me panel diellor, rezistent ndaj pluhurit dhe motit te keq, i pajisur me busull. E persosur per aktivitete te jashtme si udhetime, kamping dhe shume perdorime te tjera emergjente.solar power bank 10000 mah dyqan taxi

Bateri litium-jon rezistente me peshe te lehte, prej 10000 mAh.

USB e dyfishte me dalje universale 5V / 1A dhe 5V / 2.1A jane te disponueshme per shumicen e pajisjeve dixhitale.

Porta 2.1A per iPad / Tablete, portat 1A per telefonin / Bluetooth ose pajisje te tjera te mbeshtetura nga 5V USB.

I pajisur me mbrojtes IC preciz per te shmangur mbi ngarkesen, karikimin e tepert te pajisjes dhe qarkun e shkurter.

Bere nga materiali i qendrueshem dhe i besueshem ABS + PC + silikon, karikuesi vjen me fishe karikimi dhe busull.

Me panel diellor ai mund te rikarikohet me ane te energjise diellore ose rrymes se energjise.

I shpejte dhe me efikasitet te larte, do te karikoje pajisjet tuaja ne menyre te sigurt dhe me ane te energjise diellore. Dy porta USB dhe nje porte hyrese Samsung per te karikuar deri ne tre pajisje njekohesisht.

Karikoni tashme jo vetem telefonat tuaj por edhe iPadin, GPS-in, Mp3, mp4, mousegaming etj.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Power Bank

Fuqia Watt

10000-mAh, 20000-mAh

Be the first to review “PowerBank me karikim diellor | Solar Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank me solar online ne dyqan taxi

PowerBank me karikim diellor | Solar Charger

1,990 L2,490 L

Shto ne Shporte