Super Power Bank LDNIO | Fast Charger | 6 porta USB

2,190 L

Ka stok

  • Brand: LDNIO
  • USB Port :6+1
  • Output: DC5V=8A /5V-2.4A
  • Power:40W
KODI: ldnio-power-bank Kategori: , , Etiketime: , ,

POWER BANK LDNIO

Super Power Bank LDNIO | Fast Charger | Karikues me 6 porta Usb – Porosi online ne Dyqan Taxi

POWERBANK KARIKUES

Power Bank LDNIO | FAST CHARGE ME 6 HYRJE USB

LDNIO Power bank karikues poertatif shpejtesi e larte dyqan taxi

Jo vetem karikon por dhe mbron pajisjet tuaj gjate karikimit nga mbinxehja . Perputhet me celularin , tabletin apo cfaredo pajisje tjeter . Power Bank LDNIO me kabllo fleksibel dhe te gjate . Fast charger i cili ushqen telefonin me bateri shume shpejt pa e demtuar ate.
Eshte teper praktik mund ta vendosni ne shtepi , ne zyre dhe mund ta merrni kudo me vete.

Specifikat Super Power Bank LDNIO

Blerje Online te sigurta | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Power Bank

Be the first to review “Super Power Bank LDNIO | Fast Charger | 6 porta USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Super power bank ldnio dyqan taxi online blerje fast charger

Super Power Bank LDNIO | Fast Charger | 6 porta USB