Dyshek per kamping i palosshem| Sleeping bag

2,290 L

Ka stok

  • Dyshek kampingu qe paloset
  • Praktik per netet jashte ne natyre
  • Material poliestre rezistent
  • Me mbushje te brendshme vatine
KODI: Q-2121432 Kategori: ,

DYSHEK PER KAMPING I PALOSSHEM

Dyshek i palosshem i pershtatshem per fjetje ne kamping.

Materiali perberes i tij prej poliestre eshte rezistent dhe kundra ujit. Me mbushje te brendshme vatine per t’ju dhene rehati gjate nates.

Shtroje per kampingdyshek qe paloset per kamping bli online ne dyqan taxi

Ajo qe ju nevojitet nese deshironi te kaloni nje nate jashte ne natyre eshte nje shtroje kampingu me material qe nuk fut eren apo te ftohtin.

Dysheku mund te paloset pas perdorimit dhe te vendoset ne canten e vete, per ta marre me lehtesisht.

Ideal per personat qe adhurojne natyren dhe netet jashte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Dyshek per kamping i palosshem| Sleeping bag”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek kampingu ne shitje online dyqan taxi

Dyshek per kamping i palosshem| Sleeping bag