Karrige portative per ne plazh prej alumini

2,290 L

Ka stok

  • Karrige portative prej alumini
  • Me dizajn te palosshem
  • E lehte per tu transportuar
  • Veshje cilesore prej poliestre
KODI: Q-2121426 Kategori: , ,

KARRIGE PORTATIVE PREJ ALUMINI

Karrige perfekte portative prej alumini per nje rehati maksimale gjate qendrimit ne plazh.shezllon karrige portabel blerje online ne dyqan taxi

Me madhesi kompakte dhe peshe te lehte per ta transportuar, nuk do te zere hapesire te madhe ne bagazhin e makines.

E bere nga nje strukture alumini  qe nuk ndryshket dhe veshje prej poliestre per akoma me shume komoditet gjate qendrimit.

Hapet dhe paloset lehte, ne momentin qe ju duhet pa mundim.

Shume funksionale per tu perdorur nese jeni jo vetem ne plazh por edhe ne kamping, piknik apo festa me shoqerine.

Nje opsion fantastik, kompakt dhe portabel per te kaluar nje dite ne plazh apo ne natyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Karrige portative per ne plazh prej alumini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige portative per plazh blerje online dyqan taxi

Karrige portative per ne plazh prej alumini