Tavoline portative me 2 karrige | Ne tre ngjyra

1,600 L6,900 L

 • Tavoline portative.
 • Vjen ne 3 ngjyra.
 • Material bambuje cilesore.
 • E lehte per t’u transportuar.
Pastro
KODI: tavoline-portative Kategori: , ,

TAVOLINE PORTATIVE ME 2 KARRIGE

Nuk ka nevojë per instalim te gjate dhe te lodhshem, pasi eshte teper e lehte ne montim, ju mund t’a palosni në një sekondë, kurseni hapësirë kur nuk ju duhet. Tavolina është e lidhur në mënyrë të përsosur, dhe eshte teper e forte dhe rezistente. Gjithashtu ajo vjen ne set me 2 karrige. 

Tavolina ka nje dizajn shume te bukur dhe terheqes, me material jo toksike, miqësore me mjedisin dhe e shëndetshme. Dizajn i sigurt i rrumbullakosur për dhomën e ngrënies, studimin, zyrën etj. I papërshkueshëm nga uji dhe e qëndrueshme, e lehtë për t’u transportuar kudo.

SPECIFIKAT:tavoline praktike ne 3 ngjyra
 • Produkt me cilësi të lartë.
 • Materiali: Dru prej bambuje.
 • Ngjyra: kafe, e zeze dhe pana.
 • Dizajn portativ dhe terheqes.
 • E lehte per t’u transportuar kudo

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, ,

Varianti

Tavoline 80x80x74 cm + 2 karrige, Tavoline 60x60x74 cm + 2 karrige, Karrige me vete

Be the first to review “Tavoline portative me 2 karrige | Ne tre ngjyra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline portative dhe 4 karrige

Tavoline portative me 2 karrige | Ne tre ngjyra

1,600 L6,900 L

Shto ne Shporte