Tavoline portative me 2 karrige me printe te ndryshme

2,390 L6,900 L

  • Tavoline portative.
  • Vjen me dizajn me printe
  • Material bambuje cilesore.
  • E lehte per t’u transportuar.
Pastro
KODI: tavoline-portative Kategori: , ,

TAVOLINE PORTATIVE ME 2 KARRIGE

Nuk ka nevojë per instalim te gjate dhe te lodhshem, pasi eshte teper e lehte ne montim, ju mund t’a palosni në një sekondë, kurseni hapësirë kur nuk ju duhet. Tavolina është e lidhur në mënyrë të përsosur, dhe eshte teper e forte dhe rezistente. Gjithashtu ajo vjen ne set me 2 karrige. 

Tavolina ka nje dizajn shume te bukur dhe terheqes, me material jo toksike, miqësore me mjedisin dhe e shëndetshme. Dizajn i  saj praktik  për dhomën e ngrënies, studimin, zyrën etj. I papërshkueshëm nga uji dhe e qëndrueshme, e lehtë për t’u transportuar kudo.

SPECIFIKAT:
  • Produkt me cilësi të lartë.
  • Materiali: Dru prej bambuje.
  • Dizajn portativ dhe terheqes.
  • E lehte per t’u transportuar kudo

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

, ,

Varianti

Tavoline 104x81x7cm + 2 karrige, Karrige me vete

Be the first to review “Tavoline portative me 2 karrige me printe te ndryshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline me dy karrife portative ne dyqan taxi

Tavoline portative me 2 karrige me printe te ndryshme

2,390 L6,900 L

Shto ne Shporte