Shezllone plazhi portative ne shitje | Shazlong

6,900 L

Ka stok

  • Mbyllje e thjeshte me pak levizje
  • Shtrese jasteku per qafen
  • Me pelhure rezistente dhe strukture metalike
  • Dizajn elegant dhe praktik
  • Kombinim modern per plazh
KODI: Q-2121431 Kategori: , , ETIKETIMI:

SHEZLLONE PLAZHI PORTATIV PLAZHI

Shezllone plazhi portative  ne shitje online, nje mjet i pershtatshem per ne plazh, piknik apo nje dite ne natyre.

Ky shezllon eshte i pajisur me nje shtrese jasteku ne pjesen e kokes per nje rehati maksimale gjate pushimit tuaj ne ane te detit apo ne mal. Kombimin perfekt me nje cader plazhi.

Shezllone plazhi ne shitje onlineshezlon portativ per piknik bli online ne dyqan taxi

Ky shezllon eshte i perbere nga nje pelhure sintetike rezistente per siguri maksimale dhe komoditet gjate perdorimit. Materiali i tij me vrima te vogla per ajrosje, e ben te qendroje i fresket gjate perdorimit.

Me nje Dizajn elegant me nje ngjyre qe mund te shkoje me cdo ambient ky shezllon eshte nje aksesor modern per diten ne plazh. Shezllone plazhi ne shitje online ne cmimin me te mire ne DYQANTAXI

Shume praktik per ta marre ne udhetimet tuaja ne natyre, apo piknik me miqte dhe te afermit. Mund ta perdorni kudo akoma edhe ne oborr duke pergatur barbeque.

Shijoni  motin e mire duke u rehatuar ne kete shezllon portativ komod.

SHEZLON PLAZHI PORTATIV

Karakteristika
  • Shezllon portativ
  • Me qepje anesore
  • Material metalik dhe pelhure
  • I lehte per ta transportuar

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Ngjyra

Lloji

karrige

Be the first to review “Shezllone plazhi portative ne shitje | Shazlong”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shezllone plazhi moderne ne shitje online me mbyllje portative dyqan taxi

Shezllone plazhi portative ne shitje | Shazlong