Skare celiku me qymyr | Barbeque Portable | Bli Online

2,900 L

Ka stok

  • Prej celiku.
  • Funksionon me qymyr-gur.
  • Pastrohet shume lehte me leter gjysem te lagur.
  • Portative.
  • Shume e lehte per trasnport.
  • Dimensione: 20 x 27 x 35 cm.
KODI: K-200720-009 Kategori: , ,

ZGARE CELIKU ME QYMYRGUR

Zgare celiku me qymyrgur per ata qe jane te apasionuar per gatimin dhe ju pelqejne te gatuajne per njerezit e aferm, ne ju sjellim zgaren shume portative qe ju lejon te kaloni momente fantastike kudo qe shkoni duke e shoqeruar me nje ushqim fantastik, te shendetshem dhe te shijshem.

ZGARE PORTABLE-BARBEQUE GRILL

portable qymyr outdoor grill barbeque skare bli online dyqan taxiZgara prej celiku me qymyr eshte e mjaftueshme per 4-5 persona.

Ajo eshte idealë për piknik, kampe, ne oborrin e shtepise etj.

E bërë nga materiali i çelikut i cili eshte i qëndrueshëm dhe shume i forte. Kjo perberje premton jetegjatesi te kesaj skare.

Ka nje madhësia kompakte dhe te lehtë e cila i shton funksionalitetin dhe prakticitetin.

Zgara paloset dhe nuk ze shume hapsire ne makine tuaj dhe as ne mjetet e kuzhines qe mbani ne shtepine tuaj.

Doreza ergometrike qe ka, e cila eshte rezistente ndaj nxehtesise e bene me te lehte per t’u mbajtur edhe dhe me te sigurte ne gatim.

Zgara eshte antingjitese, ruan te gjitha vlerat e gatimit dhe nuk e demton ate.

Duke qene se nuk eshte shume e larte dhe ka nje siperfaqe drejtekendore e ruan ushqimin nga renia, ndryshe sic mund te ndodh me zgarat e tjera.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin dhe cilesine me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Skare celiku me qymyr | Barbeque Portable | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portable qymyr outdoor grill barbeque skare bli online dyqan taxi

Skare celiku me qymyr | Barbeque Portable | Bli Online