Zgare Charcoal Barbecue Kettle | Zgare me qymyr

3,490 L4,700 L (-26%)

Ka stok

  • Permasat 73x43x43cm.
  • Pesha: 6 kg.
  • Diametër 17 inç.
  • Ngjyre e kuqe.
  • Portative.
  • Material celiku.
KODI: skareportableCharcoal17inch Kategori: , ,

ZGARE CHARCOAL BARBECUE KETTLE

ZGARE PORTATIVE ME QYMYR – BLI ONLINE – DYQAN TAXI

Zgare me ndertim prej celiku i pandryshkshem dhe qymyr, i cili mund te perdoret vetem ne ambientet e jashtme. Zgara mund te perdoret ne oborrin e shtepise suaj apo ne natyre kur deshironi te gatuani per famijen tuaj teksa keni organizuar piknikun apo mbledhjen familjare dhe deshironi te kaloni kohen sa bashku.

ZGARE PORTATIVE ME QYMYR 

Pervec ndertimit cilesor prej celiku, zgara eshte e perbere nga dy rrota te cilat mundesojne levizshmerine e saj duke e pasur me te lehte transportin me te. Zgara me djegie qymyri eshte e perbere nga doreza ergometrike qe nuk e percjellin nxehtesine dhe duke ju lejuar juve qe ta prekni kapakun e skares sa here te deshironi gjate gatimit pa rrezikut aspak.

Ajo ju mundeson marrjen e saj me vete kudo qe deshironi te gatuani jashte sepse perbehet nga kembe qe mund t’i hiqni dhe t’i vendosni sa here te deshironi.

Ajo dallohet per nje qendrueshmeri dhe rezistence te larte.

Nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore qe gatuhen ne te fale materialit te celikut.

I pergatit ushqimet me shijen me te mire dhe me te gjitha vlerat ushqyese, pa i demtuar.

Gatuan produktet e mishit dhe ato bimore ne menyre te njetrajtshme ne shije dhe gatim.

SPECIFIKIM

Lartësia: 73 cmskare portable me qymyr charcoal barbecue kettle bli online dyqan taxi

Gjerësia: 43 cm

Thellësia: 43 cm

Pesha: 6 kg

Diametër 17 inç

Ngjyre e kuqe.

Materiali prej celikut te pandryshkshem.

Levizet dhe montohet lehtesisht.

Nuk ngjit produktet ushqimore dhe gatuan te gjitha llojet e tyre.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 6 g/kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Zgare Charcoal Barbecue Kettle | Zgare me qymyr”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skare portable me qymyr charcoal barbecue kettle bli online dyqan taxi

Zgare Charcoal Barbecue Kettle | Zgare me qymyr

3,490 L4,700 L (-26%)

Shto ne Shporte