Zgare me qymyr per pjekje Barbeque – Zgara qymyri ne shitje

3,500 L

Ka stok

  • Zgara metalike per piknik apo shtepi
  • Paloset kollaj per tu transportuar lirshem
  • Material i forte rezistent ndaj kohes
  • E vogel dhe kompakte
  • Dizajn elegant qe i reziston kohes
KODI: 6970858381191 KATEGORIA:

ZGARE ME QYMYR PER BARBEQUE

Zgare me qymyri per Barbeque eshte zgara e vetme qe ju nevojitet me nje Cilesi te larte per pjeke ne qymyr te mishit peshkut permieve etj, ne shitje online ne cmimin me te mire ne Dyqan Taxi Tirane.

Pergatisni dhe piqni ushqime te shijshme dhe te shendetshme ne piknik dhe barbeque. Relaksohuni ne bukurine dhe qetesine e natyres, teksa shijoni ushqim te shijshem, pa i hequr asnje vlere organike. Ideale per mish qengji, berxolla derri, peshk, perime dhe pula te pjekura.
Fale sistemit te ventilimit ne te dyja anet e skares, nxehtesia shperndahet ne menyre te njetrajtshme dhe ushqimi piqet ne menyre uniforme.

ZGARE ME QYMYR PORTATIVE

Fale dizanjit te saj te palsoshem, ju e merrni kete skare kudo me vete. Paloseni dhe vendoseni ne bagazhin e makine dhe jeni gati per piknikun tuaj. E lehte per tu montuar. Kembet palosen duke ju dhene mundesine ta hapni dhe ta mbyllni kollaj. Ndryshe nga zgarat e tjera qe duhet te montohen kjo skare me qymyr eshte pothuajse automatike.

Ajo nuk ze hapesire dhe eshte e lehte per tu transportuar me makine ose ne kembe.

Zgare qymyri prej celiku per nje pjekje cilesore te mishit peshkut perimeve etj.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Zgare me qymyr per pjekje Barbeque – Zgara qymyri ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Skare qymyri - Zgare me qymyr ne shitje online Dyqan taxi Tirane Shqiperi per barbeque barbecue

Zgare me qymyr per pjekje Barbeque - Zgara qymyri ne shitje