Zgare per barbecue 17 inch | Skare portable me qymyr

3,700 L

Ka stok

  • Lartësia: 73 cm
  • Gjerësia: 43 cm
  • Thellësia: 43 cm
  • Pesha: 6 kg
  • Diametër 17 inç
  • Ngjyre e zeze.
KODI: skareportable17inch Kategori: , , ,

ZGARE PER BARBECUE 17 INCH

SKARE PORTABLE ME QYMYR – BLI ONLINE- DYQAN TAXI

Skare me ndertim celiku i pandryshkshem dhe qymyr, e cila mund te perdoret vetem ne ambiente te jashtme. Kete skare mund ta perdorni ne oborrin e shtepise suaj apo ne natyre kur deshironi te gatuani per famijen tuaj teksa keni organizuar piknikun apo mbledhjen familjare dhe kaloni kohe sa bashku.

SKARE PORTABLE ME QYMYR 

Pervec ndertimit shume cilesor te celikut, kjo zgare eshte e perbere nga dy rrota te cilat mundesojne levizshmerine e saj duke e pasur me te lehte transportin per te. Skara me djegie qymyri eshte e perbere nga doreza ergometrike te cilat nuk e percjellin nxehtesine dhe duke ju lejuar juve qe ta prekni kapakun e skares sa here te deshirni gjate gatimit pa rrezikut aspak. Gjithshtu skara mundeson marrjen e saj me vete kudo qe deshironi te gatuani jashte sepse perbehet nga kembe qe mund t’i hiqni dhe t’i vendosni sa here te deshironi.

Ajo dallohet per nje qendrueshmeri te larte.

Nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore qe gatuhen ne te.

I pergatit ushqimet me shijen me te mire dhe me te gjitha vlerat ushqyese.

Gatuan produktet e mishit dhe ato bimore ne menyre te njetrajtshme .

SPECIFIKIM

Lartësia: 73 cmskare barbekju produkt online Dyqan Taxi

Gjerësia: 43 cm

Thellësia: 43 cm

Pesha: 6 kg

Diametër 17 inç

Ngjyre e zeze.

Material celiku i pandryshkshem.

Levizet dhe montohet shume lehte.

Nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore dhe gatuan te gjitha llojet e tyre.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 6 g/kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Zgare per barbecue 17 inch | Skare portable me qymyr”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skare barbekju produkt online Dyqan Taxi

Zgare per barbecue 17 inch | Skare portable me qymyr