Grill Pan | Zgare Haeger | Dyqan Online

4,490 L

Ka stok

Skare e brendshme Haeger, jashtezakonisht funksionale per pergatitjen e vakteve te shpejta. Pjekje e shendetshme dhe pa yndyrna. Ndertuar me nje trup te fuqishem dhe siperfaqe idealeper pjekjen e mishit, peshkut, perimeve etj.

KODI: haeger-grill-pan-hg-207 KATEGORIA:

GRILL PAN | ZGARE HAEGER HG-207

Zgare Haeger | Grill Pan

Skare e brendshme Haeger, jashtezakonisht funksionale per pergatitjen e vakteve te shpejta. Pjekje e shendetshme dhe pa yndyrna. Ndertuar me nje trup te fuqishem dhe siperfaqe idealeper pjekjen e mishit, peshkut, perimeve etj.

Material inox me pllaka te cilat nuk ngjisin. Me 2 indikator drite dhe doreze te fuqishme e izoluar nga nxehtesia.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Grill Pan | Zgare Haeger | Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grill Pan Zgare Haeger Dyqan Taxi

Grill Pan | Zgare Haeger | Dyqan Online