Portable Japanese BBQ | Zgare me qymyr portative

4,490 L

Ka stok

  • Stili: Japonez.
  • Ngjyra: E zezë.
  • Dimensioni: 48cm x 30cm x 55cm.
  • Gatuan per 5-10 persona.
  • Materiali : Celik shume i forte dhe i qendrueshem.
KODI: skare portable japanese Kategori: , ,

ZGARE PORTABLE JAPANESE BBQ

ZGARE ME QYMYR – BLI ONLINE – DYQAN TAXI

Zgara Japanese BBQ instalohet dhe vendoset ne funksion shume thjeshte.

Ajo ka nje strukture qe mund ta menaxhoni sipas deshires suaj per te thjeshtesuar gatimin ne te.

Lartesia e kesaj zgare vendoset sipas preferences suaj sepse eshte e perbere nga shkalle te ndryshme lartesie.

Zgara vendoset vetem ne ambiente te jashtme per te gatuar edhe eshte shume miqesore me mjedisin perreth.Pasi eshte shume e qendrueshme dhe kjo jep siguri per perdorimin e saj. sigurine me gatimin ne te jane edhe dorezat rezistente ndaj nxehtesise, te cilat nuk lejojne nuk e lejojne percjellshmerine e zgares ne doreze.

ZGARE ME QYMYR PER AMBIENTET E JASHTME

Me kembë mbështetëse rrethore për të rritur sipërfaqen e gjerë që mund të ndihmojë në përmirësimin e ekuilibrit.

Ideale për kampe, gjueti, peshkim etj.

Shume e lehte per t’u cmontuar edhe per t’u montuar perseri.

Ne kete skare mund te kontrolloni intensitetin e nxehtësisë dhe qarkullimin e ajrit neper skarë.

Kjo skare eshte ideale per pjekjen e cdo produkti ushqimore.

Ndërtuar me çelik rezistent ndaj nxehtësisë.

Ne njeren ane te skares keni mundesi te vendsoni ushqimin qe do te gatuani apo ta vendosni pasi e keni bere gati.

SPECIFIKAT

Stili: Japonez.portable japanese BBQ zgare portable bli online dyqan taxi

Ngjyra: E zezë.

Dimensioni: 70cm x 31cm x 65cm.

Pesha: 4.75kg.

Gatuan per 5-10 persona.

Vendoset ne funksion me qymyrgur.

Zona e tiganisjes: 62cm x 26cm.

Materiali : Celik shume i forte dhe i qendrueshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Portable Japanese BBQ | Zgare me qymyr portative”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portable japanese BBQ zgare portable bli online dyqan taxi

Portable Japanese BBQ | Zgare me qymyr portative