Zgare portative me qymyr | Zgare Charcoal BBQ

3,990 L

Ka stok

  • Diameter 44 cm.
  • Lartesi e rregullueshme deri ne 74 cm.
  • Material celiku.
  • Portative.
  • Ngjyre e kuqe.
  • Gatuan lloje te ndryshme produktesh ushqimore.
KODI: Skare Charcoal BBQ Kategori: , ,

ZGARE PORTATIVE ME QYMYR

ZGARE CHARCOAL BBQ-SKARE PER NE AMBIENTET E JASHTME

Zgare portative Charcoal BBQ e cila perbehet nga materiali i celikut qe eshte shume rezistent ndaj mjedisit dhe i jep kesaj zgare nje qendrueshmeri te larte qofte persa i perket jetegjatesise. Celiku e bene kete skare qe mos te jete antingjitese ndaj ushqimeve dhe t’i ruaje ato nga humbja e vlerave ushqimore. Gjithashtu ju do te shihni se duke qene se ushqimet nuk ngjisin ne zgare, kjo e fundit do te jete shume e lehte per t’u pastruar duke mos ju sforcuar ju per pastrimin  e saj.

ZGARE CHARCOAL BBQ

Kjo paisje eshte shume e mire per te menaxhuar zjarrin ne te dhe te vendosni sasine e duhur te nxehjes per te pergatitur ushqimet ashtu sic duhet.

Zgara perbehet nga nje pjate ne te cilen mund te vendosni ushqimet qe do te pergatisni apo pasi i keni bere gati per te mos lejuar rremujen e produkteve ushqimore.

Doreza ergometrike ju jep mundesine ta prekni zgaren sa here e shihni te nevojshme gjate gatimit, pasi ajo nuk e percjell nxehtesine duke ju bere ju qe te gatuani ne menyre te sigurte.

Prania e dy rrotave prej silikoni e bene kete paisje portative duke e transportuar kudo qe deshironi dhe ne cdo siperfaqe qe vendosni te shijoni nje ushqim te shendetshem.

Diametri i saj eshte 44 cm, mjaftueshem per te gatuar per gjashte ose tete persona.

Skara Charcoal BBQ eshte perfekte per te gatuar cdo produkt ushqimor pavaresisht llojit te tij.

Lartesia e saj arrin deri ne 74 cm, te cilen ju mund ta rregulloni ne ate gjatesi qe ju duhet apo e keni te nevojshme.

SPECIFIKATskare portative qymyr bli online dyqan taxi

Diameter 44 cm.

Lartesi e rregullueshme deri ne 74 cm.

Material celiku.

Portative.

Ngjyre e kuqe.

Gatuan lloje te ndryshme produktesh ushqimore.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 6 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Zgare portative me qymyr | Zgare Charcoal BBQ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zgare portative me qymyr | Zgare Charcoal BBQ