Skara Happy Life | Zgare Grille portative me qymyr

2,990 L

Ka stok

  • E palosshme.
  • Mund ta merrni me vete ne udhetime.
  • Portative.
  • Material celiku-inox.
  • Punon me qymyr-gur.
  • Dimensione: 48 x 27.5 cm.
KODI: K-200720-024 Kategori: , ,

ZGARA HAPPY LIFE QE PALOSET

Zgara Happy Life eshte e pershtatshme per ta marre me vete ne udhetime sepse keni mundesi ta palosni dhe ne kete menyre ajo nuk ze aspak hapsire.

Ajo vjen me nje dizajn kompakt, modern dhe me nje peshe te lehte.

ZGARE GRILLE ME QYMYR

Duke pasur kete dizajn shume praktik, zgara ka aftesine te qendroje shume mire edhe ne siperfaqet me te veshtira.

Ajo punon me qymyr-gur dhe do t’ju duhen shume pak sekonda per ta vene ne funksion. Kjo eshte nder arsyet qe e bene të përsosur për ta marrë me vete ne udhëtime, kampe ose një ditë jashtë ne natyre me miqtë dhe familjen.

Zgara eshte e perbere prej materialit te celikut- inox, c’ka do te thote se nuk i ngjit ushqimet dhe i ruan te gjitha vlerat ushyese te tyre.

Ajo eshte shume rezistente ndaj nxehtesise dhe kjo e bene te jete e sigurt ne gatim.

Skara i jep ushqimit nje shije fantastike te tymosur, ndaj ju nuk do te gjeni skare me te mire se zgara Happy Life per te gatuar produktet tuaja te mishit.

Produkti eshte shume i lehte per t’u levizur fale dy dorezave ose hapesirave boshe ne te cilen mund ta kapni edhe ta levizni per ta zhvendosur.

Pastrohet shume lehtesisht duke qene se eshte anti-ngjitese dhe nuk mban mbetje te ushqimeve qe gatuhen ne te.

SPECIFIKIMET

Zgare e palosshme.zgare babiqi happy life bli online dyqan taxi

Permasat 45cmx30cmx35cm

E pershtatshme per ambiente te jashtme.

Mund ta merrni me vete ne udhetime.

Ngjyre e zeze.

Portative.

Material celiku-inox.

Dizajn kompakt me peshe te lehte.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe perfito cilesine dhe cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Skara Happy Life | Zgare Grille portative me qymyr”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare babiqi happy life bli online dyqan taxi

Skara Happy Life | Zgare Grille portative me qymyr