Barbecue Grill me qymyr | Skare me rrota | Bli Online

7,900 L9,900 L (-20%)

Ka stok

  • Punon me qymyr-gur.
  • Shume e lehte per t’u levizur fale rrotave.
  • E perbere nga nje ruajtese.
  • Ka shume hapesira mbajtese per ushqimin.
  • Gatuan per shume pak minuta dhe per 6 persona.
  • Zona e gatimit: 49×27 cm.
  • Lartesia: 84 cm.
KODI: K-200720-026 Kategori: , ,

ZGARE GRILLE ME QYMYR

Zgara grille me qymyrgur eshte ideale per te konsumuar nje ushqim te shijshem me familjen tuaj apo te afermit jashte ne natyre apo edhe ne kopshtin e shtepise suaj. Ajo ka nje model klasik shume te persosur per t’u levizur lirisht pa ju munduar aspak. Kjo ju jep mundesine qe te shijoni kurdohere ushqime te kendshme edhe kur shkoni me pushime larg shtepise suaj.

ZGARA ME RROTA DHE ME QYMYR

zgare barbecue grill bli online dyqan taxiZgara, e ka te gjithe prakticitetin e saj nga rrotat dhe materialit prej te cilit ajo perbehet.

Kjo skare ka nje hapesire te mjaftueshme per 6 persona. Ideale per nje familje mesatare.

Ajo perbehet nga nje mbrojtese e cila ndihmon qe temperatura e ushqimit te jete konstante, te kontrolloje drejtimin e tymit dhe te menazhoje drejtimin e eres.

Zgara nuk i gatuan ushqimet me arome te pakendshme pervec asaj qe leshon vet ushqimi.

Ajo eshte e perbere prej materialit te celikut-inoks dhe eshte e lehte per t’u pastruar, nuk ndryshket dhe mbi te gjitha ruan te gjitha vlerat ushqyese. Produkti perbehet nga nje hapesire ruajtje, poshte saj, ne te cilen mund te vendosni ushqimet qe deshironi te pergatisni apo qe i keni bere gati.

Zgara ka nje mbajtese anesore ne te cilen mund te vendosni lugen, pirunin, pjaten ose cdo gje tjeter qe ju duhet per nje gatim sa me te lehte.

Gjithashtu ajo perbehet nga dy hapesira te pavarura, c’ka do te thote qe ju mund te gatuani ushqime te ndryshme ne te njejten skare, me shije te ndryshme, temperature te ndryshme etj.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe perfito cilesine dhe cmimin me konkurues ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Barbecue Grill me qymyr | Skare me rrota | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare barbecue grill bli online dyqan taxi

Barbecue Grill me qymyr | Skare me rrota | Bli Online

7,900 L9,900 L (-20%)

Shto ne Shporte