Cader plazhi me vija ne shitje online | Striped Umbrella

1,990 L2,490 L

  • Cader plazhi cilesore
  • Me dizenjo me vija
  • Material i plote dhe rezistent
  • Praktike per piknik dhe kamping
smallmedium
Pastro
KODI: Q-2121415 KATEGORIA:

CADER PLAZHI ME VIJA

Cader plazhi me cilesi te larte per tiu mbrojtur ne ditet e nxehta me diell gjate pushimeve tuaja.cader e madhe plazhi bli online ne dyqan taxi

Bere prej materiali te plote dhe cilesor rrezet e diellit nuk do te depertojne brenda saj.

Shkopi mbajtes rezistent prej celiku do ju siguroje qendrim te forte te saj dhe mos lekundje nga era.

Dizajni me vija te kuqe dhe te bardha shume terheqes i jep asaj nje pamje akoma me elegante dhe te pershtatshme per sezonin veror.

Mund te  anohet  dhe rregullohet manualisht sipas kerkeses tuaj.

Shijoni edhe ditet me te nxehta te veres ne freskine qe do ju mundesoje cadra. E pershtatshme per ta marre me vete ne piknik apo kamping.

Karakteristika

Cadra ne permasa small ka gjatesi 212 cm.

Cadra ne permasa medium ka gjatesi 243 cm.

Diametri i cadres small eshte 180 cm.

Diametri i cadres medium eshte 220 cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Masa

small, medium

Be the first to review “Cader plazhi me vija ne shitje online | Striped Umbrella”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader e kuqe me vija per plazh bli online dyqan taxi

Cader plazhi me vija ne shitje online | Striped Umbrella

1,990 L2,490 L

Shto ne Shporte