Set zhytjeje per ne uje | Aquaflow sport intex | Bli Online

1,790 L

Ka stok

  • Maske per zhytjen ne pishina apo ne det.
  • Me material plastik shume cilesor.
  • Nuk le shenja ne lekure dhe nuk shkakton irritime ne te.
  • Mund te perdoret nga te gjithe.
  • Ngjyre e verdhe.
KODI: ECC-20620-064 KATEGORIA:

SET ZHYTJEJE PER NE UJE

SET PER ZHYTJE NE UJE – AQUAFLOW SPORT INTEX

Per te gjithe ju qe doni te eksploroni boten nen ujore dhe ju pelqen zhytja ky set zhytje duhet te jete zgjedhja juaj per kete vere.

Seti perbehet nga syzet dhe tubi i ajrimit.

Ato jane te perbera prej materialit te plastikes e cila nuk permban toksina dhe nuk shkakton irritime ne lekure por e mban ate te shendetshme.

Gjithashtu ky set ndryshe nga syzet e tjera nuk le shenja ne momentin qe ju e hiqni nga fytyra.

Seti mbrojtes nga uji eshte i papershkrueshem nga uji keshtu qe ju mund te shihni shume qarte dhe te merrni ajer pa u shqetesuar aspak.

Syzet jane te perbera nga lente te cilat kthjellojne shikimin tuaj ne uje duke ju dhene nje pamje shume cilesore dhe te qarte.

Paisja mund te perdoret nga ata qe thjesht kane qejf detin por edhe nga profesionistet te cilet boten ujore e kane kthyer ne nje burim te ardhurash.

Maska e zhytjes dhe tubi i ajrimit mund te perdoren si nga meshkujt edhe femrat.Set zhytje det pishine bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Maske per zhytjen ne pishina apo ne det.

Me material plastik shume cilesor.

Nuk le shenja ne lekure dhe nuk shkakton irritime ne te.

Mund te perdoret nga te gjithe.

Ngjyre e verdhe.

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Maske Mbrojtese

Ngjyra

Be the first to review “Set zhytjeje per ne uje | Aquaflow sport intex | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set zhytje det pishine bli online dyqan taxi

Set zhytjeje per ne uje | Aquaflow sport intex | Bli Online