Dyshek me ajer intex per femije | Intex Hello Kitty

890 L

Ka stok

  • Ideal per femijet + 7 vjec.
  • Permasat 118x60cm.
  • Gjendet ne ngjyre roze.
  • Transportohet shume lehte.
  • Material PVC dhe ne trajte gome.
KODI: dushek-hellokitty Kategori: ,


DYSHEK ME AJER PER NE PLAZH

DYSHEKU ME AJER INTEX HELLO KITTY – BLI ONLINE – DYQAN TAXI

Kete dyshek me ajer mund ta merrni kudo me vete gjate pushimeve tuaja, sidomos ne plazh.

Duke qene se paloset kollaj ju mundeni qe ta trasnportoni pa asnje problem.

Me nje super cilesi te qendrueshme edhe te forte e gjeni vetem ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire.

DYSHEK INTEX HELLO KITTY

dyshek intex me ajer bli online dyqan taxiKy dyshek ka nje forme elegante dhe ngjyre shume terheqese qe do t’ju jape ndjesine se vertet po fluturoni se bashku me personazhet.

Ajo fryhet shume lehte dhe nuk do t’ju mundoje aspak. Mundeson ne menyre perfekte qendrimin dhe lundrimin mbi uje duke bere te mundur qe ju te shijoni maksimalisht rrezet e diellit dhe freskine e ujit.

Materiali prej te cilit perbehet eshte PVC dhe materiali shume i forte ne trajte gome duke ju ofruar keshtu komoditet dhe relaks.

Permasat e ketij dysheku jane 118×60 perfekte per femijet mbi 7 vjec.

Me nje pompe me ajer dhe nje valvul e cila e shfryn me shpejtesi ju mund ta perdorni sa here te deshironi kete dyshek.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

Be the first to review “Dyshek me ajer intex per femije | Intex Hello Kitty”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek intex me ajer bli online dyqan taxi

Dyshek me ajer intex per femije | Intex Hello Kitty

WhatsApp chat