Set per zhytje | Set syze noti+tubi ajrit+lopata noti

2,700 L

Ka stok

  • Material plastike dhe silikoni.
  • Nuk lene shenja ne trup.
  • Te papershkrueshme nga uji.
  • Ofrojne butesi ne momentin qe i vishni.
KODI: ECC-20620-0252 KATEGORIA:

SET PER ZHYTJE PER NE PLAZH

SET ZHYTJEJE – INTEX

Syze, tub ajrimi dhe lopata noti per kembet jane perbera prej materialit shume cilesore plastik silikoni.

Syzet jane te perbera nga lente te cilat ofrojne siguri te larte per syzet pasi perbehen nga polikarbonate.

set zhytje per det pishina bli online dyqan taxiSyzet sistemohen me koken nepermjet rripit te cilin e rregulloni sipas madhesise se kokes.

Te perbera prej materialit te silikonit seti ne momentin qe ju e vendosni do ta dalloni menjehere butesine e tij dhe nuk do te krijoje asnje acarim ne lekure.

Syzet dhe tubi nuk e lejojne ujin te depertoje ne to duke bere te mundur shikimin e qarte dhe mundesine te marrit ajer.

Lopatat ka nje dizajn shume elegant dhe fine te cilat jane te krijuara ne forme tehu duke krijuar notim te mire dhe te shpejte ne uje.

 

 

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguah ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Set zhytje

Be the first to review “Set per zhytje | Set syze noti+tubi ajrit+lopata noti”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set zhytje per det pishina bli online dyqan taxi

Set per zhytje | Set syze noti+tubi ajrit+lopata noti