Jastek me ajer per kamping apo ne plazh

690 L

Ka stok

Jastek i perbere nga material i cilesise se larte
Material Kundra ujit
Paloset kollaj per tu transportuar kudo.
E pershtatshme per mysafire, kamping apo udhetime.

KODI: 078257686728 Kategori: , ,

Jastek me ajer LNTEX

Jastek me ajer per ne plazh apo kamping

  • Per ata qe u nevojitet nje jastek por nuk kane vend per ta vendosur nje te tille.
  • Jasteku Intex ju vjen ne ndihmi ne monent duke e fryre dhe perdorur ne cast.
  • Veshja kundra ujit e jastekut lejon te qendroje gjithmone e paster por duke ju dhene butesine e jastekut te shtepise.
  • Bli Online ne Dyqan Taxi

Material i bute nga nje ane per te vendosur koken dhe material rezistent ndaj ujit nga ana tjeter per tu mbeshtetur ne toke apo ne uje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek me ajer per kamping apo ne plazh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek me ajer Lntex ne shitje online Aladini Dyqan Taxi

Jastek me ajer per kamping apo ne plazh