Tende kampingu | Cader per kamping per dy persona

2,390 L3,100 L (-23%)

Ka stok

  • E pershtatshme vetem per dy persona.
  • Tende shume praktike dhe e lehte per t’u montuar.
  • E ideaur per qendrimin ne natyre.
  • Permasat 200x200x135cm.
  • Me paketim te vogel qe mund ta merrni kudo me vete neper udhetime.
KODI: ECC-20620-051 KATEGORIA:

CADER PER KAMPING PER DY PERSONA

Tani qe vera erdhi dhe pushimet me siguri jane gjeja e vetme per te cilat po mendoni ne po ju vijme ne ndihme. Nese ju pelqen eksplorimi i natyres dhe qendrimi afer me te, kudo qe te shkoni, qofte ne mal apo ne det, cadrat e kampingut jane mese te pershtatshme. Tenda mundet te paloset dhe eshte shume e lehte ne montim keshtu qe ju nuk do ta keni aspak te veshtire vendosjen e saj. Cilesia maksimale dhe cmimi me i mire ne treg nuk ka vend per asnje hezitim.

TENDE KAMPINGU PER NE NATYRE

cader kampingu 2 persona bli online dyqan taxiNe kete cader mund te qendrojne dy persona per sa i perket hapesires qe cadra ofron.

Ajo eshte e perbere nga materiali cilesore i poliestres qe i bene asaj qendrueshmeri, fortesi dhe rezistence.

Nuk keni pse te mendoni dy here per kete tende ndoshta me idene se ju duket e veshtire vendosja e saj por eshte krejt e kunderta sepse eshte lehtesisht e montueshme dhe pershtatet menjehere.

Kjo tende eshte e perbere nga shtresa te cilat ofrojne izolim perfekt duke bere te mundur afrimin apo futjen e insekteve ne te. Keshtu ju mund te qendroni shume komod dhe te beni nje gjume te qete pa ju shqetesuar asgje.

Cadra mund te palsoet duke ju dhene mundesine ta palosni dhe ta merni kudo me vete pa zene aspak vend ne bagazhin e makines apo te kete nje peshe te rende qe e bene te pamundur marrjen e saj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Cader per Kamping

Ngjyra

Be the first to review “Tende kampingu | Cader per kamping per dy persona”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader kampingu 2 persona bli online dyqan taxi

Tende kampingu | Cader per kamping per dy persona

2,390 L3,100 L (-23%)

Shto ne Shporte