Elektrik koke me drite LED | Material Cilesor

1,490 L

Ka stok

 • Elektrik koke me drite LED.
 • Splashproof.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Me bateri te integruar.
 • Ideal per kamping etj.

KODI: 7882375154327 Kategori: ,

ELEKTRIK KOKE ME DRITE LED 

Elektrik koke me drite LED si edhe me drita të larta me drita LED me XPE + COB LED. Elektriku eshte  i papërshkueshëm nga uji, splashproof  dhe magnetik.

Me bateri te integruar, e cila  mund të rimbushet përmes kabllit USB. Nje produkt ideal per te gjithe personat te cilet kane pason kamping, apo udhetimet e shumta.

Specifikat:
 • Elektrik koke me drite LED.
 • Splashproof.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Me bateri te integruar.
 • Ideal per kamping etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Elektrik koke me drite LED | Material Cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik koke me drite LED bli online dyqan taxi

Elektrik koke me drite LED | Material Cilesor