Waist Trimmer Belt Per femra dhe meshkuj | Sweet Sweat

1,190 L1,490 L (-20%)

Ka stok

Stimulon trupin te djersis me shume gjate ushtrimeve tuaja.
Ruan nxehtesine e trupit dhe stimulon humbjen e ujit.
Mbyllja e saj i pershtatet formes se belit tuaj pa ju krijuar shqetesime gjate perdorimit.

WAIST TRIMMER BELT | SWEET SWEAT

Waist Trimmer Belt | Dobesimi i Barkut me i shpejt | Ushtrime barku per femra | Korse per dobesim

Eshte projektuar per femra dhe per meshkuj. Kryesisht perdoret gjate stervitjes per shkak se ajo rrit temperaturen e trupit dhe djersitjen gjate seancave te stervitjes. Si rezultat ky Waist Trimmer Belt perdoret per te humbur me shume yndyre ne bark gjate gjthe kohes qe ju ushtroheni. Eshte e bute dhe e rehatshme per t’u mbajtur gjate gjithe kohes se aktivitetit fizik. Ushtrime per barkun te kombinuar me kete produkt dobesimi do shkurtojne kohen e arritjes se qellimit tuaj per nje bark te persosur.

waist trimmer belt ushtrime per barkun per femra dobesimi i shpejte

Kjo Korse per dobesim eshte krijuar per te permiresuar stervitjen tuaj duke ndihmuar ne nxitjen e aktivitetit termogjenik. Eshte fleksibel per t’u pershtatur me madhesine dhe formen tuaj dhe konturohet qe te pershtatet rreth belit qete gjate stervitjes. Nuk duhet shtrenguar shume por mjaftueshem per te siguruar nje game te plote levizjesh gjate stervitjeve tuaja.

Dobesimi i Barkut me i shpejte | Waist Trimmer

Waist Trimmer Belt krijuar me Neopren, e plote, pa latex per te ofruar nje pervoje sa me te mire djersitje. Materiali i saj siguron thithjen e lageshtise dhe nuk lejon rreshqitjen gjate ushtrimeve tuaja.

Stimulon trupin te djersis me shume gjate ushtrimeve tuaja.
Ruan nxehtesine e trupit dhe stimulon humbjen e ujit.
Mbyllja e saj i pershtatet formes se belit tuaj pa ju krijuar shqetesime gjate perdorimit.

Waist Trimmer Belt | Dobesimi i Barkut me i shpejt | Ushtrime barku per femra | Korse per Dobesim


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Waist Trimmer Belt Per femra dhe meshkuj | Sweet Sweat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sweet sweat per meshkuj rrip dobesimi

Waist Trimmer Belt Per femra dhe meshkuj | Sweet Sweat

1,190 L1,490 L (-20%)

Shto ne Shporte