Dyshek per makine | Inflatable Air Car Travel Bed

3,900 L

 • Fryrje e shpejtë
 • Portabël
 • Kursim hapësire
 • Pershtatet me shumicen e makinave.
 • Ideale per udhetime te gjata.
 • I lehte dhe praktik ne perdorim.
 • Mund t’a merrni kudo me vete ne makine.
BezheBluE zeze
Pastro

DYSHEK AJRI PER NE MAKINE | CAR TRAVEL BED

Dyshek udhetimi per makine me ajer i cili fryhet dhe mund te shtriheni lirshem ne makinen tuaj | Car Travel Bed.

Udhetimet me makine shpesh behen te lodhshme sidomos kur ne mungon komoditeti i nevojshme, ne ju ofrojme dyshek per makine me ajer car travel bed.

Per ta bere udhetimin tuaj sa me relaksues, per ju, femijen tuaj apo edhe per kafshet shtepiake. Ky dyshek bene te mundur qe ju te flini, te qendroni ne sikur te ishit ne krevatin tuaj. Me super cilesi edhe funksionalitet.

Car Travel BedDYSHEK DOPIO UDHETIMI PER MAKINEN

Dyshekët e ajrit të dizajnuar posaçërisht per në sediljen e pasme të makinës suaj, në mënyrë që të siguroni një hapësirë të rehatshme gjumi. Dyshek portativ  makinash

Materiali: PVC (klorur poli vinili). Dizajn për rehati. Të rehatshme, të lehta për tu ruajtur. E përsosur për udhëtime rrugore te gjata dhe te lodhshme.

Dyshek portativ i cili eshte teper i lehtë për t’u mbledhur dhe çmontuar. Vendoset në pak sekonda ne pjesen e pasme te makines suaj pa j’u munduar. Me nje kapacitet maksimal i mbajtjes së peshës deri ne 180 Kg.

Dyshek cilesor me ajer per makinen perbehet nga material cilesor dhe të butë gjithashtu. I dizajnuar posacerisht per dite jashte shtepise dhe per t’ju bere te ndiheni sa me komod dhe te shlodhur nga cdo rruge sado e gjate qe te jete.

Gjithashtu nese jeni adhurues i kamping apo diteve dhe neteve ne natyre, atehere ky dyshek me ajer eshte dysheku ideal per ju dhe familjen tuaj.

DYSHEK ME AJER PRAKTIK

Dysheku ka nje dizajn i cili perputhet per shumicen e llojeve te makinave duke u bere i pervetesuar nga te gjithe ju dhe duke qendruar mjaft mire ne veturen tuaj.

Dysheku eshte shum i lehtë për t’u përdorur mjafton qe ju te lidhni dyshekun e ajrit të makinës në prizën e ndezësit të makinës dhe per disa minuta dhe me nje lehtësi te jashtezakonshme , ai donte jete gati.

Për nje pervoje më të mirë gjate udhetimeve tuaja te ndryshme dhe te gjata. Ju mund ta merrni ate kudo me vete pasi ne momentin qe dyshekun do t’a shfryni nuk ze aspak vend.

dyshek per makinePër të qene më shumë komod kudo qe te shkoni! 

Dyshek me ajer per makine eshte e perbere nga materiali i gomes shume cilesore , e cila nuk eshte delikate ndaj aksidenteve te vogla, nuk depertohet nga uji, ofron butesi maksimale ne momentin e qendrimit etj.

Ai eshte i përshtatshëm për udhëtime në distanca të gjata, kampe, aktivitete në natyrë për familjet ose miqtë. Me një dyshek te tille ju do te ndiheni perhere mire kudo qe te shkoni. Gjithashtu mund te perdoret dhe si dyshek per femije tuaj dhe komoditetin e tyre. Per qetesine e trupit tuaj.

Ju  vetem qe do te keni nje hapesire ku te shlodheni por shton edhe nje hapesire romantike , pse jo per qendruar me persoant tuaj te dashur. Udhetoni në të gjitha qytetet e endrrave tuaja pa u lodhur gjate rruges. Nga seria e produkteve me te shitura ne vere, dyshek me ajer.

Sipërfaqja e grumbulluar ju siguron prekjen jashtëzakonisht të butë. Sipërfaqja PVC ju siguron të freskët dhe miqësore me lëkurën.

DYSHEK PER MAKINE | CAR TRAVEL BED INFLATABLE

Pajisur një pompë elektrike ajri dhe 3 lloje të hinkave të fryrjes që mbështesin makinën dhe përdorimin e shtëpisë.

Karakteristikë
 • Lehtë për tu pastruar dhe mbajtur ,
 • Lehtësisht e palosshme, e lehtë për tu mbajtur, 2 minuta për të përfunduar palosjen e shtratit të jastëkut të ajrit,
 • Përshtatet në shumicën e modeleve të makinave
 • Materiali i produktit: Materiali grumbullues ju bën të ndiheni rehat
 • Material i qëndrueshëm, i qëndrueshëm dhe i fortë, është i aftë të mbështesë deri në 300 kg peshë
 •  E përsosur për kampe, udhëtime dhe makina

DYSHEK ME AJER PER MAKINE

Keni qenë ndonjëherë në një udhëtim rrugor kur sytë tuaj fillojne të mbyllen dhe koka juaj filloi të binte?

Nuk deshironi ta keni me kete problem? Atehere Merrni një dyshek ajri.

Dysheku përshtatet brenda makinës tuaj. Fjalë për fjalë. Ajo shtrihet mbi sediljen tuaj të pasme në mënyrë që të ndiheni sikur jeni në një shtrat të vërtetë.

Flini në makinën ose kamionin tuaj pa dëmtuar shpinën tuaj dhe në të vërtetë zgjohuni duke u ndjerë shlodhur.

CAR INFLATABLE BED PER JU DHE PËR FËMIJË

Inflacioni i shpejtë. Nuk duhen orë për ta pompuar këtë. E vetmja gjë që ju nevojitet është disa minuta dhe do të jetë nje gjume i mire dhe i rehatshem.

Dyshek me ajer per ne makine, ideal per udhetime te gjata ne kamping e të tjera. Një dyshek i mire dhe cilesor.

Deflacion i lehtë. Koha për të lënë ajrin jashtë dhe t’a shfryni dyshekun? Thjesht hapni kapakun, jepini një kthesë dhe lëreni grykën e madhe të shkojë  duke shfryrë. Eshte mjaft e shpejtë dhe e lehtë.
Mbështetje mbrapa. Ne kemi këtë gjë të mirë për suportin T që përshtatet midis sediljes suaj të përparme dhe të pasme për të dhënë mbështetje shtesë, në mënyrë që të mos zgjoheni me një shpinë e cila do ju dhemb.

Këta dyshek janë të sigurtë për të mos u rrëzuar në anë të sediljes së makinës kur jeni shtrirë ose duke fjetur.

Do të ndiheni si te ishit ne krevatin e shtepise suaj me car travel bed

 • Udhëtim inflatable me makinë Shtrat
 • Dyshek per makine përshtatet në të gjitha makinat
 • Shpejt për t’u fryrë
 • I lëvizshëm
 • Kursimi i hapësirës
 • Materiali: PVC (klorur poli vinil)
 • Projektime për rehati
 • Lehtë për tu ruajtur
 • E përsosur për udhëtime rrugore
 • Lehtë për tu mbledhur dhe çmontuar
 • Vendoset në sekonda
 • Moulds në forma të ndryshme
 • Kapaciteti maksimal i mbajtjes së peshës: 180Kg
Karakteristikat:

1. Dyshek me ajer per makine, bërë nga PVC e dyndur e butë, siguron qëndrueshmëri dhe rehati të shkëlqyeshme.
2. I qëndrueshëm dhe i fortë, është i aftë të mbështesë deri në peshë të rëndë.
3. Dizajni i Jastëkave Inflatable shërben si përkrenare, shton ndjenjën e përvojës dhe funksionin e mbështetëses.
4. Pastrim i thjeshtë, thjesht duhet të fshijeni kur të bëhen të pista.
5. I përshtatshëm për udhëtime të brendshme, në distanca të gjata, aktivitete në natyrë, kampe, anije me ujë, ose;
çdo gjë që ju dëshironi.

DYSHEK NE SHITJE ME AJER

SPECIFIKAT
dyshek udhetimi makine bli online dyqan taxi
 • Shume komode per femijet.
 • Dyshek per makine.
 • Materiali i fortë dhe i qëndrueshëm.
 • Zhduk lodhjen e udhetmit.
 • Shume e lehte per t’u palosur edhe per t’u transportuar.
 • E përkryer për kampe, zona lojrash ose ndonjë udhëtim në natyrë
 • Dizajn universal per shumicen e makinave.
 • Përmasat e dyshekut : (L W H): 135cm x 85cm x 44cm
 • Materiali: Gome shume cilesor edhe rezistent.
 • Ngjyra: Blu.

Porosit tani dhe paguj ne dorezim duke klikuar ne DYQAN TAXI.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Dyshek per makine | Inflatable Air Car Travel Bed”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek udhetimi makine bli online dyqan taxi

Dyshek per makine | Inflatable Air Car Travel Bed