Jastek udhetimi per qafen ne makine apo avion

2,500 L

Ka stok

Jastek i krijuar per rehati dhe clodhje maksimale.
•Merr formen e qafes dhe shpatullave ne menyre qe te reduktoje dhimbjen gjate udhetimeve.
•Drejton koken dhe vertebren ne menyre natyrale.
•Qendron i fresket .
•Ndihmon me fjetjen ne qendrimin e duhur.

KODI: 2017020217 Kategori: , Etiketime: , , ,

JASTEK PER UDHETIM

Jastek Udhetimi per Qafen, Per udhetim te qete | Blerje Online | Dyqan Taxi |

Jastek per udhetim ,mbeshtetes qafe i dizajnuar posacerisht per tíu siguruar rehati dhe komoditet gjate udhetimit. Perbehet nga material pellushi , gje qe mundeson kthimin e jastekut ne gjendjen fillestare.Pershtatet me lehtesi ne pak sekonda, duke ju garantuar që do arrini në destinacion te relaksuar dhe te clodhur.

Jastek Udhetimi per Qafen dyqan Taxi

I krijuar per rehati dhe clodhje maksimale

Merr formen e qafes dhe shpatullave ne menyre qe te reduktoje dhimbjen gjate udhetimeve.
Drejton koken dhe vertebren ne menyre natyrale.
Qendron i fresket.
Jasteku per udhetim qe ndihmon me fjetjen ne qendrimin e duhur.
Shume e lehte per tu montuar. Pas perdorimit e ruajme ne paketimin e vet.

JASTEK UDHETIMI

Nje aksesore shume i nevojshem per te gjithe kur udhetojme. Qofte ne makine, autobus apo ne avion ky jastek do te na mbajte qafen drejte edhe kur na kap gjumi.

Ky jastek udhetimi për qafën është projektuar për të mbështetur qëndrimin e natyrshëm të kokës dhe të qafës. Relakson muskujt dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Jastek per qafen ne udhetime Porosit Online ne Dyqan Taxi Tirane

Dizenjuar posacerisht per t’ju siguruar rehati dhe komoditet gjate udhetimit me makine.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek udhetimi per qafen ne makine apo avion”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Udhetimi per Qafen dyqan Taxi

Jastek udhetimi per qafen ne makine apo avion