Set tavoline dhe 2 karrige per kamping | Portative

2,500 L

Ka stok

 • Portative dhe komode.
 • Permasa: 38x 38x 60cm.
 • Vjen ne ngjyre roze.
 • Per dy persona.
 • Perfekte per kamping, dhe ne plazh.
 • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: Set tavoline dhe 2 karrige per kamping Kategori: ,

SET TAVOLINE DHE 2 KARRIGE PER KAMPING 

Set tavoline dhe 2 karrige portative, praktike dhe shume cilesore.Nje set i mrekullueshem per t’a marre me vete ne udhetimet tuaja si kamping, plazh etj. Me dizajn unik dhe terheqes i cili do ju beje menjehere per vete.

Me material cilesor dhe rezistent ne te cilin do ndiheni komod ne cdo moment. Tavolina gjithashtu eshte teper komode, ku ofron dy vende per te vendosur gotat tuaja.

Specifikat:tavoline dhe karrige per kamping online dyqan taxi
 • Portative dhe komode.
 • Permasa: 38x 38x 60cm.
 • Vjen ne ngjyre roze.
 • Per dy persona.
 • Perfekte per kamping, dhe ne plazh.
 • Material cilesor dhe rezistent.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Set tavoline dhe 2 karrige per kamping | Portative”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tavoline dhe 2 karrige per kamping bli online dyqan taxi

Set tavoline dhe 2 karrige per kamping | Portative