Cader plazhi e lehte ne shitje online | Cadra dielli

1,290 L

Ka stok

  • Cader plazhi e lehte dhe praktike
  • Paloset lehte dhe nuk ze hapesire te madhe
  • Material pelhure i plote dhe rezistent
  • Vjen ne ngjyra te ndryshme
KODI: Q-2121425 Kategori: ,

CADER PLAZHI E LEHTE

Cader plazhi me strukture metalike dhe material rezistent prej poliestre, per ti bere ditet e nexhta te plazhit me te fresketa.

Pelhura e perdorur nuk lejon depertimin e rrezeve te diellit duke ju ofruar hije te plote dhe rehati maksimale gjate perdorimit.

Me peshe te lehte, por shume e qendrueshme dhe rezistente ndaj eres kudo qe ta vendosni.

Vjen me dizenjo te ndryshme per tiu pershtatur stilit tuaj dhe ka nje peshe perfekte per ta marre me vete ne udhetime vetem 1,5 kg.

Cadra do te jete shoqeruesja me e mire gjate pushimeve tuaja. Ne ngjyra te ndryshme blu, portokalli , te verdhe , te zeze te sfumuar dhe me dizenjo terheqese sipas preferencave tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Cader plazhi e lehte ne shitje online | Cadra dielli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader plazhi praktike blerje online ne dyqan taxi

Cader plazhi e lehte ne shitje online | Cadra dielli