Cadra plazhi ne shitje online | Cader dielli me vija blu

1,990 L2,490 L

 • Vjen ne 2 permasa Small dhe Medium
 • Me dizenjo me vija blu dhe te bardhe
 • Material i plote dhe rezistent
 • Praktike per plazh piknik dhe kamping
 • Palosje qe nuk ze vend
smallmedium
Pastro
KODI: Q-2121421 Kategori: ,

CADRA PLAZHI ME VIJA BLU 

Cadra plazhi perfekte teper cilesore per ditet e nxehta te sezonit veror, cader cilesore me vija blu ne shitje online dhe cmimi me i mire ne DYQANTAXI

Mbroni lekuren nga rrezet e demshme te diellit me mbrojtjen me te mire.
Ne permasa te medha dhe material te plote, te papershkueshem nga uji do te jete shume praktike.

E pershtatshme jo vetem per ne plazh por edhe kur beni udhetime kampingu apo nje piknik me te afermit tuaj.
Nuk keni pse shqetesoheni me per motin e nxehte.

Mund te rregullohet dhe anohet sipas deshires tuaj, per komoditet maksimal.

Cadra plazhi ne dy permasa small me diameter 180 cm dhe lartesi 212 cm.  Cader e rregullueshme sipas lartesise qe deshironi pasi bishti eshte ne 2 pjese. Masa medium me diameter 220cm dhe gjatesi 243 cm gjithashtu e rregullueshme ne lartesine e deshiruar.
Trupi  i cadres perbehet nga 2 pjese.

Cadrat jane kompakte dhe te qendrueshme, modeli i tyre duket i lehet kur e mban ne dore.
Por kjo cader plazhi ne fakt eshte 3,5 dhe 6,5 kg te cilat nuk lejojne lekundjen nga era.

Mund ta lini cadren tuaj te ngulur ne rere per disa dite me rradhe gjate gjithe diteve tuaja te pushimeve.

CADRA PLAZHI NE SHITJEcadra plazhi ne shitje online

Nuk do te shqetesoheni nese do fryje ere do lekundet dhe te bie tutje.

Tende e madhe plazhi me vide ne baze, 2 shtylla metalike, mekanizem animi dhe mbrojtese nga  rrezet UV. Bishti i veshur me alumin e papershkueshme nga uji.

Projektuar per dite te gjata pushimesh, ose dhe per pushim ditor. Por cadra eshte me e mire per ditet e gjata te veres pa u munduar te ngrish ne krahe, ne bagazh, apo ta ngulesh per cdo dite ne plazh.

Mund te pershtatet shume mire dhe per oborre prane nje pishine plastike. Cadra plazhi per oborrin me bar prane nje tavoline me karrige verore mund te vendoset ane saj, ose ne mes nese tavolina ka vendin e posacem per cadra.

Kjo cader plazhi do te bej hije me se mire ne komplet kendet e tavolines suaj, eshte e madhe por ka dhe 3-4 cm bordure qe mundeson kthimin e hijes.

CADRA PLAZHI PER PUSHIMET TUAJA TE VERES

Nese pushimet tua te rradhes po i planifikon malore, cadra plazhi ne shitje do tju duhet patjeter prane shtepizes suaj malore, ku do te beni barbeque , do te piqni mish ne nje dite te gjate me diell.

Cadra plazhi me vija eshte nje tende e shkelqyer klasike plazhi e guximshme, e lehte dhe e qendrueshme. Kulmi i çatisë është UPF 50+ dhe i veshur me alumin.

Dy shtylla celiku jane te lidhura per t’i dhene cadres nje lartesi totale prej 200-212 cm dhe nje mbulese te hapur me 8 brinjë 180cm.

Cmimi per cadra plazhi nuk ka kurre rendesi kur jemi gjithmone me nxitim ne planet tona te sekondes se fundit per te marr rreze dielli.
Kjo cader plazhi i ofron te gjitha mundesite si ne cmim ekonomik, por edhe ne prakticitet. Cadren mund ta vendosni pa problem ne ndonje qoshe ne makinen tuaj pa ju penguar apo zene vend.

Kjo cader eshte krijuar per ato plazhe me rere te ashper. E pershtatshme aty ku mund te fryje nje ere e forte dhe eshte nder te vetmet qe do te mbetet ne kembe.

COPA E CADRES SE PLAZHIT

Pelhura e perdorur eshte e celur ne ngjyre por e forte, nuk lejon te deperojne rrezet e nxehta te diellit.

Nese je nen te, kuptohet dhe tek hija qe krijon, niveli i nxehtesise bie shume nen hijen qe krijon kjo cader plazhi.

Ndoshta e keni per here të parë te kaloni pushime ne cadren tuaj, por atehere do te kuptoni ndryshimin. Ndryshimi duket per aq shume cadra e shezllon te paguar gjate pushimeve verore.

Sigurish qe sugjerohet edhe per perdorimin e produkteve te tjere mbrojtes te plazhit kur ekspozoheni ne diell, direkt ose jo.

Cadra ka permasen ideale dhe peshen e duhur. Eshte e pershtatshme per grupe te vogla personash, familje deri ne 4-5 persona.

Ndersa ajo me e madhe rreth saj mund te qendrojne deri ne 10 veta rreth njeri tjetrit. Mund te luani me letra, apo duke ngrene rreth 1 tavoline portative praktike plazhi.

CADER PLAZHI ME VIJA BLU

Nese keni menduar te jeni me pushime malore disa ditore, me nje rreth miqsh cadra e madhe do te ishte shume e pershtatshme.

Edhe nese do ket ndonje luhatje te motit dhe do kete shi, te mblidheni me sendet tuaja rreth cadres do te ishit te sigurt qe et mos lageshit.

Kualiteti i cadres e tregon shume mire gjate diteve te nxehta kur rera djeg kembet.
Hija e krijuar eshte ideale per pushim te kembeve te djegur nga rera e nxehte.

Perpara se te zgjidhni nje cader plazhi duhet te jeni te informuar per vendin ku do te shkoni.
Kjo per te ditur sa e nevojshme eshte nje cader plazhi, sa e thjeshte ju duhet apo jo.

Nese jeni ne vende qe jane shume te nxehta patjeter qe cadra duhet te jete pervecse e madhe por dhe ne material te lehte. Materiali ndirhmon ne peshe dhe te forte ne depertimin e rrezeve.

MBROHUNI NGA DIELLI I FORTE

Duhet te jete komode per tu perdorur por edhe efikase ne uljen e temperaturave, dhe rrezeve te demshme depertuese.

Nese do te shkoni ne vende qe njihen per pak ore me diell, mund tju duhet nje cader edhe me e lehte edhe me e holle.

Gjithashtu edhe me e vogel ne permasa, per perdorim te shpejt dhe te lehte per tu mbajtur ne canten e plazhit bashke me sendet e tjera.

CADRA PLAZHI CMIMI ME I MIRE PER BLERJE ONLINE DYQANTAXI

Montimi:

 • Montimi i cadres se plazhit eshte teper i thjeshte pasi eshte gati me vetem 2-3 levizje te thjesht.
 • Duke qene se cadra eshte ne 2 pjese, si fillim do te ngulim bishtin e cadres.
 • Pjesen fundore te saj do ta vendosim per te pakten 30 cm ne rere pak te lagur.
 • Me pas do te vendosim pjesen e dyte te lartme te cadres dhe te fundit.
 • Vetem 1 buton mundeson hapjen e cadres.
 • Nese e mbajme shtypur butonin mund te rregullojme edhe lartesine e saj ta fiksojme aq sa deshirojme.

Karakteristika

 • Cadra ne permasa small ka gjatesi 212 cm.
 • Diametri i cadres small eshte 180 cm
 • Cadra ne permasa medium ka gjatesi 243 cm.
 • Diametri i cadres medium eshte 220 cm.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Masa

small, medium

Be the first to review “Cadra plazhi ne shitje online | Cader dielli me vija blu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader plazhi me vija blu online ne dyqan taxi cadra ne shitje cmimi

Cadra plazhi ne shitje online | Cader dielli me vija blu

1,990 L2,490 L

Shto ne Shporte