Karrige kampingu me mbajtese ne shitje

2,490 L

Ka stok

  • Karrige portative per kamping
  • Me tavoline te vogel anesore
  • Me strukture metalike dhe baze te qendrueshme
  • Perfekte per kamping dhe gjueti

KARRIGE KAMPINGU ME MBAJTESE

Kjo karrige kampingu me mbajtese anesore ne formen e nje tryeze te vogel, eshte perfekte per ta marre me vete ne udhetimet tuaja.

Me strukture metalike qe paloset dhe shtrese tekstili shume rezistente do ju ofroje clodhjen e duhur nderkohe qe pergatisni mishin ne zgare.

Karrige me mini tavoline 

E pershtatshme jo vetem per ne kamping por edhe ne gjueti, peshkim apo plazh.shezllon portativ ne shitje online dyqan taxi

Mbyllet lehte dhe nuk ze hapesire, per transport me te lehte ne udhetimet tuaja.

Kjo karrige gjithashtu permban nje tavoline te vogel te palosshme me nje mbajtese gote duke e bere me te lehte mbajtjen e pijeve, ushqimeve dhe pajisjeve te tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

Be the first to review “Karrige kampingu me mbajtese ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige portabel per kamping blerje online ne dyqan taxi

Karrige kampingu me mbajtese ne shitje