Syze 3D Virtuale VR Box | Realiteti Virtual | Bli Online

2,900 L

Ka stok

  • Syze Virtuale qe ju ofrojn pamje 3D dhe ndjesi te mrekullueshme.
  • E lehte per te vendosur ne smartphon-in tuaj.
  • Shkon ne menyre perfekte me formen e  fytyres tuaj.
  • Pershtatet per te gjithe llojet e smartphoneve.
KODI: 2010289 Kategori: , Etiketime: , , ,

VR BOX SYZE VIRTUALE 3D GLASSES

Syze Virtuale VR Box |  Adjustable Glasses | Pamje 3D | Reality Glasses |

Syze VR box ju sjell ne nje eksperienc te shkelqyer per te pare filma ose per te luajtur lojra | Dyqan Taxi
Nga momenti qe i vendosni syzet, do ti shijoni video lojrat ne nje tjeter menyre.
Dizajni i syzeve eshte klasik ne menyre qe te ndiheni sa me komod gjate perdorimit te tyre.
Adjustable Glasses te cilat stimulojne te parin ne distance duke perdorur celularin tuaj.

Syze Virtuale qe ju ofrojn pamje 3D dhe ndjesi te mrekullueshme | Reality Glasses

Syze virtuale vr box bli porosit online dyqann taxi

SYZE IDEALE 3D VIRTUAL GLASSES

Shijoni cdo cep te botes Virtuale dhe te luani karakteret e lojrave sikur te ishit ju vet.

Nuk do ndjeni lodhje vizuale edhe nese i mbani keto | Syze Virtuale | per nje kohe te gjate per shkak te pigmentit te lenteve.
Rripi eshte bere nga nje material i lehte, i cili mund te ul presionin perreth syve, fytyres dhe kokes duke ju ofruar nje ndjesi te rehatshme dhe te pershtatshme.
Mbulesa e perparme ndihmon ne shperndarjen e nxehtesise dhe ju ofron nje qetesi ne shijimin e botes virtuale.
Zhytuni brenda tyre per ore te tera | Shkeputuni nga nje realitet dhe humbisni ne Realitetin Virtual |

SYZE CILESORE VIRTUALE 3D

Mund te shikoni video 3D, pamje te plota dhe te shijoni pervojen e lojerave ne cdo kohe.
Nje shoqerues mjaft i mire per udhetimet tuaja dhe kohen qe qendroni ne shtepi.
Pershtatet per te gjithe llojet e  celulare-ve ( Android / IOS, etc). Jane kompaktibel me celulare si iPhone 7 | 7+ | iPhone 6 | 6+ | iPhone 5 | 5s | 5c | 5  Samsung Galaxy S5 | S6 | S7 | S8
Si dhe smartphone te tjere 4”-6.2” iOS | Microsoft | LG G6 | G5 | G4 | V20 | V10, Huawei | HTC | Nexus | Xperia per t’ju sjell nje pervoje krejtesisht mahnitese vizuale.

DIZAJN ELEGANT

Mbulesa e perparme eshte e mbyllur plotesisht | Syze Virtuale |
E ben telefonin te ftohet gjate perdorimit, dhe eshte i shkelqyeshem per ventilim gjate perdorimeve te gjata. 

Specifikat | Syze Virtuale | Adjustable Glasses | Pamje 3D |

Dimensionet | 203*151*151mm
Pesha | 435g

Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi | Cmimet me konkuruese ne treg dhe produktet me te mira.
| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Syze Virtuale

Be the first to review “Syze 3D Virtuale VR Box | Realiteti Virtual | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Adjustable galsses dial vision Pamje 3D Syze virtuale VR Box dyqan taxi relaiteti virtual blerje online dyqan taxi glasses

Syze 3D Virtuale VR Box | Realiteti Virtual | Bli Online