Maske Anti Covid me Valvul | Best Face Mask Protection

390 L490 L (-20%)

Ka stok

Karakteristika
  • Maske e bute fleksibel dhe nuk pengon frymemarrjen.
  • Eshte e persosur per mbrojtje nga bakteriet, viruset dhe alergjite e ndryshme te stines.
  • Perdorimi i saj redukton riskun e infektimit nepermjet frymemarrjes, mbrojtjen nga alergjite dhe aktivitete te ndryshme ne ambjente te hapura.
KODI: 2010275 KATEGORIA:

Maske Anti Covid me Valvul | Best Face Mask

Maske Anti Covid me Valvul | Best Face Mask Protection

Karakteristika
  • Maske e bute fleksibel dhe nuk pengon frymemarrjen.
  • Eshte e persosur per mbrojtje nga bakteriet, viruset dhe alergjite e ndryshme te stines.
  • Perdorimi i saj redukton riskun e infektimit nepermjet frymemarrjes, mbrojtjen nga alergjite dhe aktivitete te ndryshme ne ambjente te hapura.
  • E perbere me 2 shtresa mbrojtese dhe valvul per frymemarrjen.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Maske Mbrojtese

Be the first to review “Maske Anti Covid me Valvul | Best Face Mask Protection”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske Anti Covid me Valvul | Best Face Mask Protection

Maske Anti Covid me Valvul | Best Face Mask Protection

390 L490 L (-20%)

Shto ne Shporte