Maske fytyre mbrojtese | Mask AntiBakteriale Noveko

299 L

Ka stok

 Specifikat 
Dizajni: Duckbill-type
Eficensa e filtrimit bakterial (BFE): >99.8%
Eficensa e filtrimit viral: >99.7%
Rezistenca sintetike e depertimit te gjakut: 160mm HG (Presion)
Testi i depertimit te Aerosol: <5%
KODI: maske-mbrojtese-per-fytyren-noveko-9dher KATEGORIA:

MASKE FYTYRE MBROJTESE NOVEKO 9DHER

Maske fytyre mbrojtese | Mask Anti Bakteriale per fytyren Noveko

Respiratoret e kesaj maske mbrojtese Noveko jane te krijuar fale nje teknologjie te certifikuar me agjente te perparuar antimikrobike. Te aftesuar per te caktivizuar dhe parandaluar rritjen e bakterieve dhe visurseve ne nje spekter me te gjere. Detyra e tyre paresore dhe qellimi vetjak eshte mbrojtja virale dhe bakteriale per te siguruar frymemarrje te lehte. Kombinim i teknologjise se perparuar te respiratorit, materialeve te avancuara te filtrimit dhe pelhures natyrale, e cila siguron perdorim per periudha afatgjata dhe pa shqetesime. Kjo maske mbrojtese per fytyren ju suguron mbrojtje antimikrobale superiore.

Efikasiteti i kesaj maske te patentuar me teknologji anti baketriale eshte demostruar ne luften me mikroorganizma te ndryshem si:
  • Virusi A(H1N1) (A/PR/8/34)
  • Virusi i derrit (H1N1) (ATCCVR-99)
  • Virusi i shpendeve (H5N1) (N1BRG-14) etj.
 
Specifikat | Mask per fytyren 
Dizajni: Duckbill-type
Eficensa e filtrimit bakterial (BFE): >99.8%
Eficensa e filtrimit viral: >99.7%
Rezistenca sintetike e depertimit te gjakut: 160mm HG (Presion)

Testi i depertimit te Aerosol: <5%

Maske mbrojtese ndaj Covid-19! Kujdesi i cdo individi ne keto dite eshte shume i rendesishem.


Dyqan Taxi | Dyqan Online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Maske Mbrojtese

Be the first to review “Maske fytyre mbrojtese | Mask AntiBakteriale Noveko”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske fytyre mbrojtese | Mask Anti Bakteriale per fytyren Noveko

Maske fytyre mbrojtese | Mask AntiBakteriale Noveko