Handmade Corona Mask – Maske mbrojtese

249 L

BluE BardheE zeze
Pastro
KODI: maske-handmade KATEGORIA:

Per arsye te mungeses se maskave mbrojtese ofrojme nje alternative tjeter te prodhuar me dore.

Maske mbrojtese kundra Covid 19 me dy shtresa pambuku

Maske e bere me dore dhe e qepur.

Mund te lahet dhe te riperdoret

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Handmade Corona Mask – Maske mbrojtese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske kundra virusit Corona Covid 19 Shqiperi Tirane

Handmade Corona Mask - Maske mbrojtese