Makine qethje DSP 90110 per stilimin e flokeve

1,790 L

Ka stok

  • Makine qethje shume e pershtatshme per perdorim te perditshem ose dhe gjate udhetimeve tuaja.
  • Maje e mprehte e pandryshkshme, mund ti shpelani ne uje
  • Gjatesi e rregullueshme e tehut
  • Koke e heqshme e cila mund te lahet lehtesisht
  • Mund te beni stilime te ndryshme

MAKINE QETHJE DSP 90110

Makine qethje DSP 90110 e lehte per tu perdorur ne kushte shtepie. Ka nje teh te mprehte e te qendrueshme, nje perdorim te rimbushur te pajisjes.

MODELONI FLOKET OSE MJEKREN

Me nje dizajn te teknologjise se fundit te prerjes

Hiqni, modeloni dhe shkurtoni mjekren sipas deshires

Nuk shkakton prerje dhe irritime ne lekure duke e mbajtur ate te bute dhe te paster

Mund ta perdorni lehtesisht dhe pa mundim

Ka nje energjin 3W e nje tension 220-240V

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP 90110 per stilimin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje DSP 90110 per stilimin e flokeve dyqan taxi

Makine qethje DSP 90110 per stilimin e flokeve