Makine rroje DSP 90028 per heqjen e mjekres

1,900 L

Ka stok

  • Rezultate te qendrueshme
  • Me teha shume cilesore dhe te mprehta
  • Per modelimin e mjekres
  • Heq mjekren me lehtesi dhe e mban lekuren e bute
  • Lahet lehtesisht me uji te rrjedhshem

MAKINE RROJE DSP 90028

Makine rroje DSP 90028 me nje material shume te thjeshte ne perdorimin e heqjes se mjekres tek burrat. Ky preres I mjekres eshte ideal e mund te perdoret ne cdo kohe dhe kudo.

MUND TE PERSONALIZONI PAMJEN TUAJ

Me kete produkt ju mund te stiloni mjekren sipas deshires

Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te dhe nuk jep ndjesine e kruajtjes

Lekura juaj do jete e paster dhe pa qime per disa jave dhe do jete shume e lemuar

Me ane te tehave te celikta qe ka siguron nje prerje te persosur cdo dite

Ka nje tension 220-240V e nje energji 2-3W

E gjeni me dy ngjyra te perziera

  • Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine rroje DSP 90028 per heqjen e mjekres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje DSP 90028 per heqjen e mjekres Dyqan Taxi

Makine rroje DSP 90028 per heqjen e mjekres