Makine rroje DSP 90023 per meshkujt ne shitje online

1,290 L1,490 L (-13%)

Ka stok

  • Perdoret per qethje dhe per rroje
  • Tehat e mprehje me rezistent dhe mjafte profesional
  • Prerja e flokeve ose e mjekres e shpejte e lehte dhe e sigurt
  • Me treguesin e drites se karikimit
  • Me nje dizajn shume te bukur
KODI: DSP 90023 Kategori: , , ,

MAKINE RROJE DSP 90023

Makine rroje DSP 90023 ben te mundur nje prerje te rregullt te stilimit te mjekres por edhe te flokeve tuaj. Me nje dizajn shume profesional qe mund perdoret per femije e te rritur.

MAKINERI RROJE PER MESHKUJ

Fal kesaj makinerie me nje koke me teha mprehtese qe nuk do beji te mundur irritimin e lekures tuaj

Mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj

Ben te mundur heqjen e qimeve nen nivelin e lekures pa krijuar skuqje te saj

Me nje mbajtese per makinen e rrojtjes ku ne paketim ndodhen krehera te madhesive te ndryshem per shkurtimin e flokeve

Me nje bateri te karikueshme dhe me aksesore shtese

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje DSP 90023 per meshkujt ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje DSP 90023 per meshkujt ne shitje online Dyqan Taxi

Makine rroje DSP 90023 per meshkujt ne shitje online

1,290 L1,490 L (-13%)

Shto ne Shporte