DSP Makine rroje per meshkuj | E papershkueshme nga uji

1,790 L

Ka stok

Makine ergonometrike e lehte per tu perdorur, krijon rruajtjen e persosur, pa irritime dhe prerje ne lekure. Mund te perdoret per burra madje dhe nga femijet e vegjel. Makine rroje profesionale me motorr efikas dhe te shpejte.

KODI: makine-rroje-dsp-90110 Kategori: ,

MAKINE RROJE DSP 90110

DSP Makine rroje per meshkuj, e papershkueshme nga uji

Makine rroje me tehe te mprehta dhe te pandryshkshem dhe gjatesi te rregullueshme. Tehe te lehta per te rruajtur. Koka te heqshme, pasi te keni perfunduar pune ju mjafton ta hqini koken e dhe ta lani ate ne cezme. Me pas lereni te thahet per nje fare kohe dhe eshte gati me pas te perdoret serish.
Ju gjithashtu mund te perdorni furcen pastruese per te hequr floket e mbetura ne te.
Makine ergonometrike e lehte per tu perdorur, krijon rruajtjen e persosur, pa irritime dhe prerje ne lekure. Mund te perdoret per burra madje dhe nga femijet e vegjel. Makine rroje profesionale me motorr efikas dhe te shpejte.
Mund te prisni floket tuaj ne te lagur ose ne te thate. Jo vetem prerje tradicionale flokesh, por mund te realizoni dhe stilime te ndryshme.

Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “DSP Makine rroje per meshkuj | E papershkueshme nga uji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dsp per meshkuj e papershkueshme nga uji

DSP Makine rroje per meshkuj | E papershkueshme nga uji