Serum per mjeker | Beard Oil | Vaj per te rritur mjekren

1,290 L1,800 L (-28%)

Ka stok

 • Zbut mjekren pas perdorimit
 • Ka arome me vertet te kendshme
 • Stimulon daljen e qimeve te reja
 • I jep forme me te bukur mjekres
 • Rezultate te kenaqshme
 • E testuar dermatologjikisht
KODI: beard-serum Kategori: , Etiketime: , ,

SERUM PER MJEKER | BEARD SERUM | VAJ

Serum per mjeker | Beard Oil Vaj per te rritur mjekren | Produkte per mjekrren krem | Si te rrisim mjekerr shpejt | Dyqan Taxi

Meshkujt e rrisin mjekren e tyre per shume arsye si edhe nga te dukurit me mashkullor, por jo te gjithe kane nje mjeker te dendur. Per kete arsye ne treg ka shume produkte qe ndihmojne ne daljen e qimeve te mjekres.

Nje nder to eshte dhe Beard Serum me Vitamin E. Produkt shume i shitur dhe i kerkuar nga te gjithe perdoruesit.
Menyra e rritjes se qimet varet nga faktore gjenetike, por nese doni te pershpejtoni rritjen e mjekrës ne sjellim per ju :

Beard Best Serum Me Vitamin E  | Beard Growth Serum

Efekte cudiberese dhe pa asnje efekt anesor
Produkti 
më shumë i preferuar nga meshkujt qe duan te rrisin mjekren dhe te duken bukur. Per ata persona që kujdesen për fytyrën e tyre. Te gjithe meshkuj deshirojne mjekra te bukura dhe me Beard serum keni nje mundesi ta arrini kete.

Serum Per Mjeker Vaj per Mjekren Dyqan Taxi serumi per mjekrren mjekerr

RRITJA E MJEKRRES SHPEJT ME SERUMIN PER MJEKERR

Produkt 100% organik | Krem | Vaj per mjeker

Permban perberesit e nevojshme per te pastruar dhe ushqyer mjekren e trashe dhe te demtuar te fytyres.
Kjo mund te mos jete pamja ideale qe ju po kerkoni. Nje mjeker e tille nuk ju ben te ndiheni mire.
Serum per mjekren | Rikthen mjekren nga gjendja e trashe, e crregullt, e irrituar ne gjendjen e saj ideale te bute | Te shendetshme |

BEARD SERUM VITAMIN E

Nje produkt shume i nevojshem per meshkujt

Shume meshkuj jane perdorues te rregullt te serumit per mjekren me vitamin E pasi pervec stimulimit te daljes se qimeve ky serum kujdeset edhe per butesine e mjekres. Per te gjithe ata persona qe u nintereson rritja e mjekres.

BOOST BEARD HAIR FOLLICLES | BEARD CARE | MJEKRA

Vitamina E e permireson kete Produkt organik | Beard Serum

vaj per mjeker si ta rrisim mjekren te meshkujt shpejt krem natyral

Nese jeni duke kerkuar te mbani lekuren tuaj ne gjendjen me te mire, ju duhet te perfshini Vitamine E ne rutinen tuaj te kujdesit personal.
Vitamina E ndihmon rinovimin më shpejt dhe rigjenerimin e lekures dhe të mjekrës, ne mungese të hormoneve te cilat jane me pakice.
Duke e mbajtur lekurën te hidratuar te bute mund të keni nje pamje më të bukur | Serum per mjekren |
Ndihmon per te mbrojtur dhe forcuar lekuren, keshtu qe lekura juaj mbetet e fresket dhe rinore.
Mbajtja e nje qime te plote te mjekres apo flokeve tuaj tashme eshte me e lehte. Do e keni mjekrën si një i mjeker te cilen e keni enderruar perhere.

VITAMINA E | E NEVOJSHME PER TE RRITUR QIMET NE MJEKER

Vitamina E eshte nje antioksidant qe funksionon per te parandaluar demtimet qe mund te shkaterrojne lekuren e floket tuaj dhe e integruar te Serum per mjeker jep efekte të cilat jane te mrekullueshme. Nuk ka rendesi sesa i madh apo i vogel jeni ne moshe. Ju do te keni nje mjeker perfekte.
Mjekra e mbron fytyren nga pluhuri në këtë menyrë edhe edhe nga alergjite apo bakteret e fundit.
Gjithashtu dhe krijon nje linje të mirë të nofulles.
Behu burre me serumin per mjeker me | Vitamin E | Kjo eshte menyra me e mire si te rrisim mjekren shpejt !

Serum per mjeker | Krem per mjekren | VAJ

 

mjekerziu Dyqan Taxi

Serum per Mjeker | Made in Thailand

SERUM PER MJEKER EFEKTIV ME VITAMIN E

EFEKTET | DOBITE

Nxit daljen e qimeve se mjekres
Shpeshton qimet
Riperterin mjekren
Serum per mjekren Kunder renies
Zbut maksimalisht mjekren
Jep arome te mire serum per mjeker
Shkelqen pamjen e mjekres
100% i paster organik
Efekti 24ore
Rritja e mjekrres pa asnje efekt negativ
Prodhim Tajlandez që nuk ka efekte negative | Seed Oil

Serum me rezultate te larta per mjeker | Vaj ushqyes per mjekren | Facial hair

Perdorimi | Si te rrisim Mjekren Shpejt | PRODUKTE PER MJEKER

Koha me e pershtatshme për të aplikuar eshte pas dushit me ujë të nxehtë
Atehere kur mjekra juaj eshte e paster dhe e bute.
Ne kete menyre ju do të aplikoni lehtesisht serumin .
Pas pastrimit te mjekres vendosen disa pika 2-3 pika Serum ne duar.
Perhap keto pika ne duar dhe ne gishtat tuaj.
Kur te vini re se i keni perhapur aplikojeni ne mjekren tuaj.
Filloni duke masazhuar butesisht ne mjeker deri sa serum per mjekrren te jete thithur plotesisht (20-30 sekonda).
Mund ta kryeni kete nje here ne dite per te pasur nje mjeker sa me te bute dhe te paster.
Ky produkt eshte me efektiv se Castor Oil

MJEKRRA ME E BUKUR TE MESHKUJT

Pyetja qe i mundon te gjithe meshkujt:
Si te madeli mjekra ?
Si ta rrisim mjekren me shpejt ?
Zgjidhja eshte shume e thjeshte dhe menyra me e lehte si te rrisim mjekrren.

MJEKRA E NJE MASHKULLIKit Harington mjekra ben ndryshimin te nje mashkull

Është mahnitëse kur e mendon sesi shtimi i një tipari te fytyra e njeriut mund të ndryshojë tërësisht pamjen dhe ne shume raste edhe karakterin e tij. Kjo veçori është natyrisht, mjekra dhe per ta ruajtur apo rregulluar ate ju nevojitet vaj ose krem per mjeker i cili miremban apo zhvillon qimet.

Në varësi të individit, ajo mund të bëjë atë të duket më tërheqës, shumë mashkullore, më misterioze ose thjesht absurde.

RRIT MJEKREN SIC E KE DESHIRUAR

Mjekra te meshkujt eshte nje domosdosshmeri. Meshkujt me mjekër të bukur janë më tërheqës. Ky vaj i perbere nga ekstrakte te ndryshme dhe me kombinimin e vitamines E ndihmon per te forcuar dhe trashur qimet ne mjekër në fytyrë.

Pasi mjekrra te shpeshtohet mund te zgjidhni modele mjekre te ndryshme. MJEKRRA E MESHKUJVE eshte nje aksesor shume i rendesishem per pamjen e tyre. Per kete pjese ju vjen ne ndihme ky serum per mjeker me vitamin E i cili e ben mjekren me te dendur dhe me te bute.

Vaji më i preferuar per te shpeshtuar qimet ne mjeker 

Qimet e trashura bejne qe mjekrra e meshkujve te duket me e erret. Stimulon te dalin qime, apo që të trashi qime në zonën e fytyres te cilat jane shumë të vockla në mjekër dhe nuk duken. Iku koha kur perdorej vaj ulliri per mjeker te bukur. Tani me beard serum mund te keni mjekren e shendetshme te bukur dhe arome te mire.

E cila eshte menyra me e mire si ta shpeshtohet mjekrra ?
VITAMINA E – PER LEKUREN DHE MJEKRRENMjekrra te meshkujt

Si ta rrisim mjekrren | Vaj per mjekrra per meshkuj | Si te del mjekrra me shpejt |

Serum per mjeker | Hair growth Oil | Vaj per mjekren | Sasia 30 ml

Kujdesi per mjekren nuk duhet te ndalet asnjehere | Perdor Beard Serum per ta mbajtur te bute dhe te shkelqyeshme gjithnje.
Perdore rregullisht per te patur nje mjeker te bukur te dendur ne ngjyre te forte. | Modele per mjeker |

SERUM PER MJEKREN

Si te rrisim mjeker te bukur ?
Sigurisht qe rregullimi i mjekres eshte dhe nje nga arsyet qe meshkujt perdorin kete vaj. Rregullimi i mjekres fillon qe ne perdorimin e shishes se pare. Kjo shishe permbaj vaj me vitamin e e cila ju zbut edhe kujdeset per lekuren e fytyres.

Dalja e mjekres vjen natyrshem por nese qimet jane te dobeta dhe te vockla ju nevojitet nje trajtim me serumin per mjeker.

Mjekra juaj do te behet me e bukur

Qimet ne mjeker fillojne te trashen dhe sigurisht te behen edhe me te erreta sic duhet te jete mjekrra e meshkujve. Eshte nje menyre perfekte si te rrisim mustaqet dhe mjekren. Mund te konsiderohet nje ilac per mjeker shume efektiv edhe pse nuk permban medikamente por vetem nje perzierje vajrash natyral.

SERUM PER MJEKRREN | BEARD SERUM VITAMIN E PER NJE MJEKER TE BUKUR

Keto produkte jane te testuara dhe shume efketive per nje mjeker te bukur, te bute dhe me arome te mire.

Krem apo vaj per mjeker?

Normalisht ne muajt e dimrit perdoret vaj dhe ne vere perdoret krem. Por kjo mbetet ne zgjedhjen e cdo personi. Shume perdsona zgjedhin te perdorin serumin per mjeker ne forme vaji edhe ne vere.

Vaji absorbohet ne lekure dhe nga qimet e mjekres dhe nuk ka asnje mbetje te dukshme. Ky vaj mjekre mund te perdoret edhe ne vere pa problem.

Si te me dale mjekra edhe mua ?

Mos dalja e mjekres eshte nje problem qe ndodh shpesh te meshkujt. Por tani ka nje zgjidhje !

Kombinimi i ekstrakteve natyrale te ketij serumi ne kombinim me Vitaminen E ju jep nje mjekerr te bukur pas nje kohe perdorimi. Por jo vetem kaq. Ju mund ta perdorni kete ekstrakt jo vetem si te rrisni mjekrën ne kushte shtepie por edhe per ta mbajtur ate te bute dhe me arome te mire.

Rekomandohet te perdoret rregullisht per rezultate qe zgjasin gjithmone !

PRODUKTE PER MJEKER

I vetmi produkt me rezultat te sigurte per te rritur mjekren 

Serum per mjeker | Beard OIL | Produkte Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.03 kg
Lloji

Vaj per mjekren

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga Arkad

  Funksionon me vertete hallall

 2. 02

  nga Xhoni

  Ta provojme

Main Menu

serum per mjeker me vitamin e vaj per mjekren nxit qimet shton mjekren blerje online shitje dyqantaxi si te rrisim mjekrren shpejt

Serum per mjeker | Beard Oil | Vaj per te rritur mjekren

1,290 L1,800 L (-28%)

Shto ne Shporte