Makine qethje dhe rroje DSP | Professional Hair Trimmer

2,590 L

Ka stok

Specifikat  
Marka: DSP
Modeli: 90057
Tensioni: 100-240V
Koha e karikimit: 4 ore
Koha e perdorimit: 65 minuta
Fuqia: 5W
4 koka te mprehta: 3, 6, 9, 12 mm
KODI: dsp-hair-professional-clipper-90057 Kategori: ,

Makine qethje DSP | Professional Hair Trimmer

Nese deshironi nje prerje profesionale per floket gjithashtu mundeni te beni hiqjen e mjekrres.  Me dizajn ergonometrik per perdorimin sa me te rehatshem, perbehet nga nje material ne pjesen e siperme keni nje ekran tregues per niveli e baterise. Paijsja ben te mundur rikarikimin e baterise me koka precize te mprehta dhe nje performace te larte ne modelin e flokeve dhe te mjekrres.

SPECIFIKAT
Marka: DSP
Modeli: 90057
Tensioni: 100-240V
Koha e karikimit: 4 ore
Koha e perdorimit: 65 minuta
Fuqia: 5W
4 koka te mprehta: 3, 6, 9, 12 mm

Dyqan Taxi | Bli online, Bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine qethje dhe rroje DSP | Professional Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje dhe rroje DSP | Professional Hair Trimmer

Makine qethje dhe rroje DSP | Professional Hair Trimmer