Makine qethje profesionale DSP 90111 ne shitje online

1,900 L

Ka stok

  • Krehje dhe prerje e rregullt sipas gjatesise qe deshironi
  • Dizajn shume i bukur me nje kontrolle te gjatesise
  • Nuk e irriton lekuren kur qethni floket
  • Me kete pajisje nuk do harxhoni energji
  • Shume praktike ne perdorim

MAKINE QETHJE DSP 90111

Makine qethje DSP 90111 mos u shqetesoni te pastroni pasi te shkurtoni floket ne shtepi tani eshte shume e thjeshte. Ky produkt ka nje thithje te fuqishme per floke te shkurtera.

MAKINERI QETHESE PER MESHKUJ

I perbere nga dy ngjyra te ndryshme e me nje tension 230V e nje energji 3W

Shume profesionale ne perdorim dhe praktike

Pas rruajtjes lekura juaj do jete shume e bute dhe nese e perdorni ne te thate apo ne te njome

Pajisja mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje

Krijon nje rruajtje te persosur dhe nje lekure te lemuar

Me kete produkt nuk keni pse te shqetesoheni sepse nuk ben te mundur demtimin e lekures

Vepron shume shpejt dhe pastrohet lehtesisht

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje profesionale DSP 90111 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje profesionale DSP 90111 Dyqan Taxi

Makine qethje profesionale DSP 90111 ne shitje online