Peshqir i markes Aurum – Pambuk i cilesise se larte

990 L

Ka stok

162221-1

KODI: 3838716569514 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

PESHQIR AURUM 100% PAMBUK

PESHQIR I MARKES ARUM – PAMBUK I CILESISE SE LARTE | DYQAN TAXI

Kur ngriheni ne mengjes edhe beni nje dush te ngrohte, pas kesaji mund te fshiheni me kete peshqir qe ka nje material pambuku edhe ben te mundur ledhatimin e trupit tuaj. Me nje pelhure te qendrueshme per thithjen e lageshtires ju mund te beheni gati shume shpejt per te shkuar ne pune. Peshqiri ka nje stil moderne te jep nje ngrohtesi kur e perdorim per fytyren, nuk mbajne mikrobe. Mund te lahet ne temperature 90 grade pa e demtuar.

  • Material 100% pambuk, i bute dhe i lehte qe ledhaton lekuren tuaj
  • Pëlhurë e qëndrueshme për thithjen e shkëlqyeshme te ujit dhe lageshtise
  • Thahet shpejt
  • Dizanj i bukur ne ngjyre gri me fije anesore te argjenda
  • Kanë thurje të dendur, qëndrojnë çdo herë e më të buta
  • Ruajnë ngjyrën dhe trashësinë
  • Dimensionet: 70×140 cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir i markes Aurum – Pambuk i cilesise se larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir i markes Aurum - Pambuk i cilesise se larte