Gemei Makine rroje per meshkuj profesionale

2,390 L

Ka stok

Dizajn ergonometrik per te dhuruar nje performance me te mire dhe per tu perdorur sa me lehte dhe nga fillestaret. Tehe celiku te fuqishme dhe te mprehta te cilet nuk e demtojne lekuren dhe as e irritojne ate.

KODI: makine-rroje-gemei-pro-61-62 Kategori: ,

HAIR CLIPPER GEMEI GM-6126

Makine rroje gemei per meshkuj profesionale

Makine rroje profesionale pa kabllo per meshkuj e pajisur me 4 koka. E pershtatshme per te gjithe floket. Prisni modele te ndryshme flokesh, kujdesuni per mjekren tuaj, formoni kornizen qe deshironi.  E pajisur me bateri te litiumit per te kursyer me shume energji.
Dizajn ergonometrik per te dhuruar nje performance me te mire dhe per tu perdorur sa me lehte dhe nga fillestaret. Tehe celiku te fuqishme dhe te mprehta te cilet nuk e demtojne lekuren dhe as e irritojne ate. Stiloni dhe formoni kornizen e mjekres suaj si e deshironi me kete Gemei makine rroje te mrekullueshme.

Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Gemei Makine rroje per meshkuj profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje pro gemei per meshkuj

Gemei Makine rroje per meshkuj profesionale