Ore dore per meshkuj Michael Kors | Ora Gold & Black

23,490 L

Ka stok

  • Ore ideale per meshkuj.
  • Me dizajn mahnites.
  • Komode ne dore.
  • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: ore-michael-kors-mk5739 Kategori: , Etiketime: ,

ORE DORE MICHAEL KORS

Ore dore per meshkuj Michael Kors | Ora ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg.

Nje ore mahnitese per burrat nga Michael Kors. Dhurojini veshjeve tuaja me shume stil dhe elgance. Nje nder orat me te preferuara ne mbare boten. Kjo jo vetem nga cilesia e saj e larte por dhe nga dizajni. Funksionaliteti i saj eshte gjithashtu i persosur. 

Michael Kors ore dore per meshkuj eshte nje ore interesante e jashtezakonshme. Materiali i rastit eshte argjende PVD ndersa ngjyra e fushes eshte e zeze. Karakterista te ores nder te tjera perfshijne kronografi dhe data. Ne lidhje me rezistencen e ujit ora ka nje rezistence uji prej 100 metrash. Kjo e ben ate te pershtatshme per nor por jo per sportet me ndikim te larte ne uje. 

ORA DORE PER MESHKUJ MICHAEL KORS 

ore dore per meshkuj michael kors ora ne shitje ne dyqan taxi

SPECIFIKAT | Ore Dore Michael Kors ne Shitje ne Dyqan Taxi

Marka: Michael Kors
Modeli: MK5739
Per meshkuj
Levizja: Kuartz
Permasa e Kases: 43mm
Trashesia e kases: 11mm
Materiali Primar: PVD Gold Plated
Analog/Dixhital: Analoge
Rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Ore dore per meshkuj Michael Kors | Ora Gold & Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore per meshkuj ne dyqan taxi ora michael kors

Ore dore per meshkuj Michael Kors | Ora Gold & Black