Maske kolagjeni per gjoksin | Maska me kolagjen

400 L

Ka stok

Maska Kolagjeni ofron nje kujdes dhe pefitim te gjere te lekures . Ka aftesine qe te formoje nje rrjete fibrash nen shtresa te lekures dhe vepron si nje barriere mbrojtese .

KODI: maske-kolagjeni-per-gjoksin Kategori: , Etiketime: , , ,

MASKE KOLAGJENI PER GJOKSIN

Maske kolagjeni per gjoksin | Maska kolagjeni | Maske hidratuese per gjoksin – Porosi online ne Dyqan Taxi

Maske kolagjeni e pasur me vitamine E, anti plakje, antirrudhe , promovon nje lekure te re dhe te persosur .

Maske kolagjeni per gjoksin bli porosit online dyqan taxi

E pasur me kolagjen natyral lufton proceset e plakjes ne te gjitha frontet .Stimulon prodhimin e kolagjenit te lekures dhe energjine e qelizave .

MASKA KOLAGJENI PER FEMRAT | BREAST MASK

Dihet qe kolagjeni i jep lekures elasticitetin , butesin , shendetin, pamjen dhe bukurine e vertete .
Mask Kolagjeni ofron nje kujdes dhe pefitim te gjere te lekures . Ka aftesine qe te formoje nje rrjete fibrash nen shtresa te lekures dhe vepron si nje barriere mbrojtese .
Me kalimin e kohes niveli i prodhimit te kolagjenit nga trupi bie . Eshte shume e rendesishme qe te perdoren kremera dhe maska te ndryshme me baze kolagjeni per lekuren .

Bli Online ne DYQAN.TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Maske kolagjeni per gjoksin | Maska me kolagjen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske kolagjeni per gjoksin maska hidratues rigjenerues dyqan taxi online

Maske kolagjeni per gjoksin | Maska me kolagjen