• kamera per makine n7 3 kamera camera dyqan taxi online porosi blerje

  Kamera makine N7 | 3 Camera DVR | Bli online

  • Video te qarta
  • Regjistrimi i plote
  • Mikrofon
  • LCD screen
  • HD Kamera me Video Format : AVI
  • Bateria: e integruar (rreth 300-450 mAh)
  •  Suporton kartën 8GB 16 GB 64 GB

   

  4,490 L6,800 L
 • kamera sigure tirane cmimi ne dyqna taxi wifi smar net camera

  SmartNet | Kamera Sigurie per shtepi | Wifi IP Camera

  Procesori: AK3918E+SC1145
  Sistemi Operativ: LINUX i Integruar
  Sensor i imazhit: 1/4inch 1MP HD CMOS Sensor
  Formati i Videos: HD 1920*1080/ VGA
  Shkalla e kornizes: 1-30 korniza
  Menyra e Regjistrimit: Regjistrimi manual, regjistrimi i alarmit
  Hyrja Audio: Mikrofoni i integruar 38DB
  Dalja Audio: Altoparlant i integruar
  Efekti i Drites: Infra Red Lights
  Rrotullimi horizontal 355 grade
  Rrotullimi vertikal 100 grade
  Suporton Karte Memorje deri ne 64GB
  Regjistroni 24 ore

  3,790 L
 • dyqan taxi wifi security camera kamera sigurie

  Wifi Camera ip Security with PTZ | Kamera Sigurie AL

  • Opsion PTZ per ta levizur 360 grade
  • Leviz vertikalisht dhe horizontalisht
  • Komandohet lehtesisht nga telefoni
  • Opsion Audio per te degjuar ambientin
  • Infrared per pamje te pastra edhe naten
  5,900 L
 • WiFi Outdoor Security Camera | Mini Video Camera

  1. Ofron një fotografi HD më të shpejtë dhe të paster, përveçse kursen kapacitetin e regjistrimit të videos.
  2. Miikrofon i integruar dhe altoparlanti mundësojnë dëgjimin me dy drejtime.
  3. Funksioni i papërshkueshëm nga uji mundëson instalimin e brendshëm ose të jashtëm.

  5,490 L

Main Menu