Stativ dhe telekomande me Bluetooth | Bell + Howell

1,490 L

Ka stok

Sepcifikat
– Bluetooth
– Punon me bateri.
– Pult  Bluetooth me Peshe: 8g

KODI: stativ-telekomande-bluetooth Kategori: , , , Etiketime: , , , , ,

Stativ dhe telekomande me Bluetooth | Camera Remote | Bli Online | Dyqan Taxi

Stativ dhe Telekomande per  Selfie !
Nese doni te beni nje fotografi me telefonin tuaj deri ne 10 metra largesi kjo telekomande jua mundeson kete gje.
Mund ta lini telefonin tuaj deri ne 10 metra largesi mbi mbajtesen, te hapni kameren, dhe duke e lidhur pultin me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth ju mund te shkrepni fotografi ne distance.  Ideal si nje kontrollues i larget per te marre fotografi . Mbeshtet sistemin iOS, Android, sistemin e PC. Pult me dizajn portativ i lehte dhe i transportueshem kudo . Perdorim deri ne distanca te gjata prej 2-10m . 

Specifikat

– Punon me bateri.
– Telekomande Bluetooth me Peshe: 8g

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pult me bluetooth

Be the first to review “Stativ dhe telekomande me Bluetooth | Bell + Howell”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stativ dhe telekomnade me bluetooth camera dyqan taxi blerje online

Stativ dhe telekomande me Bluetooth | Bell + Howell