Kasetofon makine Xblod | Mp3 per makina ne shitje

2,800 L6,490 L (-57%)

Ka stok

I pajisur me Ekran LCD
Ekran me LED Light
Porte per USB, Karte SD, dalje AUX dhe radio
Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara
ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

KASETOFON MAKINE XBLOD

Kasetofon me ekran dixhital makine Xblod | MP3 per makina ne shitje Dyqan Taxi

 • Kasetofon cilesor dhe praktik Xblod per makine. Kasetofoni qe do ju sjelle muzike cilesore ne makinen tuaj.
 • Ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato.
 • Bas me i plote dhe me i thelle | Rritje ne cilesine e zerit.
 • Qartesi te instrumenteve  Detaje te pasura

Rizbuloni muziken tuaj te preferuar me kete MP3 Player makine

 1. Ne nje tingull te vertete qe do te preke shpirtin tuaj.
 2. Music | Mp3 Player | i cili ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato.
 3. Udhetimet tuaja do te kene me teper kuptim.
 4. Cdo kujtim i vecante ne makinen tuaj shoqerohet dhe me nje muzike te mire.
 5. Porte Usb | Per te degjuar playlist-en tuaj te preferuar
 6. Shkarko muzike dhe transferoj ne usb -ne personale.
 7. Krijoni vet ju playlist -en personale me muziken tuaj te preferuar dhe lereni te jete shoqeruesi juaj perfekt ne udhetimet me makine.
Kasetofon Xblod per ne Makine teper cilesor dhe i nje kualiteti te larte per makina ne shitje Dyqan Taxi 

Kasetofon xbold Dyqan Taxi radio muzike mp3 player usb

Cdo gje qe ju deshironi tani mund ta beni tuajin lehtesisht.
Radio FM thjesht shkoni ne stacionin qe doni te degjoni

Rrotullim 360 grade dhe ne cdo levizje kanal i ri radiofonik qe do te thote muzike dhe lajmet me te reja per ju.

Informohuni cdo cast me te rejat me te fundit ne cdo fushe
Degjoni te gjitha e radios ne Shqiperi | Lista me kanalet shqiptare

KASETOFON & RADIO FM

Kasetofon me ekran dixhital Xblod per makine | Muzike MP3 Player | Radio FM

KASETOFON MAKINE NE SHITJE | ME EKRAN LCD xBlod
LED Light te cilat i mundesojne nje pamje gjalleruese
Porte per USB | Karte SD | Dalje AUX | Radio | Mp3 Files

Nje kasetofon me ekran qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj | Dyqan Taxi Kasetofon per makina |

LEXUES MP3 ME USB | KASETOFON NE SHITJE

Nje Kasetofon i thjeshte dhe ne cmim shume te ulet i cili ofron edhe muzike me Mp3 . Mbushni nje Flashdisk Usb me kenget tuaja te preferuara dhe ato mund ti luani gjithmone ne kasetofonin e makines .

 1. Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem ne produktet e perzgjedhura ne menyre qe t’ju ofroj me te miren ne treg,
 2. Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura persa i perket Teknologjise.
 3. Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer | 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon makine Xblod | Mp3 per makina ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

MP3 kasetofon makine per makina xblod zappin dyqan taxi shitje online

Kasetofon makine Xblod | Mp3 per makina ne shitje

2,800 L6,490 L (-57%)

Shto ne Shporte