• wifi adapter 802 IIN bli online dyqan taxi

    Wireless USB Adapter for Laptop | 802 IIN

    02

    -Mjaft e lehte per t’u perdorur

    Thjesht futeni adaptorin në portën USB të kompjuterit tuaj dhe ndizni kontrolluesin, më pas lidheni pa kabllo me një rrjet . Do të shijoni një përvojë të fuqishme të rrjetit për të kërkuar, biseduar ose duke luajtur në internet.

Main Menu