Wireless Router 300Mbps me kater antena | LB LINK

2,890 L

Ka stok

Wifi Router  LB-Link
Modeli LB-WR-450H
Mbulim sinjali deri ne 465 meter katror
Kater antena 5dBi me perfitim te larte

KODI: 6925394988885 Kategori: ,

WIRELESS ROUTER 300MBPS ME KATER ANTENA

Transmetuesi wireless LB-Link eshte krijuar per tju dhene akses ne internet me shpejtesi te larte dhe ju lejon te perdorni internetin kudo ne shtepi me qendrueshmeri dhe mbulim maksimal.

Ofron mbulim te gjere deri ne 465 meter katror dhe deri ne 64 perdorues maksimum. Fale kater antenave te tij 5 mBi, arrin shpejtesi te dhenash deri ne 300 Mbps.

Perse te zgjidhni LB LINK?

Kjo pajisje ka 2 porta LAN 10/100 Mbps me te cilat mund te lidheni direkt me dy kompjutere ne nje menyre me fisha.lb link online ne dyqan taxi

Ne perputhje me standardin IEEE802.11n, krijon nje rrjet pa fisha dhe kabuj per te marre deri ne 6 here me shume shpejtesi.

Gjithashtu, me shpejtesi transmetimi deri ne 300 Mbps, minimizon humbjen e te dhenave ne distanca te gjata dhe permes pengesave ne ndarjet e mureve.

Pajisja mbrohet nga teknologjia e fundit e kodimit te te dhënave WEP / WPA / WPA2. Prandaj ky model eshte zgjidhja optimale per pajisjen e shtepise me WIFI te sigurte.

Specifika

  •  Modaliteti 5 ne 1
  •  Konfigurim i lehtë
  •  Optimizimi automatik i Qos
  •  Antenë e Perfitimit te Larte * 4
  •  Mbulim Superior pa fishe
  •  Kontroll nga aplikacioni

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Wireless Router 300Mbps me kater antena | LB LINK”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lb link bl wr450h online ne dyqan taxi

Wireless Router 300Mbps me kater antena | LB LINK